Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir.

Kanal sörfü bir seçenek değil, değil mi? Yoksa zorunlu programlama mı? Bir düşünün – insanlar artık bunu bile yapabilir mi – olabilir. Gerçek niyetinize bağlı mısınız ve bu gerçek niyeti organik bir bağlantıyla mı hissediyorsunuz? Aynılık birlik değildir ve aynı olmayanlar varsayılan olarak düşman olarak kabul edilir. Programlarına kötü amaçlı yazılım olarak etiketlenme hakkınız var mı? İnsanlar kalabalığın içinde parmaklarını arkalarından çaprazlayarak başlarını sallıyorlar – sadece uyum sağlamak için. Eğer beyinler organik bilincin alıcılarıysa, yiyeceklerin üzerindeki etiketleri düşünün – gerçek organik gıda, onu kendiniz yetiştirdiğiniz veya işleyişini bildiğiniz anlamına gelirdi. en sevdiğin dürüst organik çiftçi. Düşüncelerin nereden kaynaklanıyor?

“Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir.” üzerine 12 yorum

1. Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 17-09-2020 19:11:25

2. Bu konu : ” Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 149

3. Çorum dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Mrb bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 153

4. Aksaray merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:23:54

Yorum yapın