Kanal sörfü bir seçenek değil, değil mi? Yoksa zorunlu programlama mı? Bir düşünün – insanlar artık bunu bile yapabilir mi – olabilir. Gerçek niyetinize bağlı mısınız ve bu gerçek niyeti organik bir bağlantıyla mı hissediyorsunuz? Aynılık birlik değildir ve aynı olmayanlar varsayılan olarak düşman olarak kabul edilir. Programlarına kötü amaçlı yazılım olarak etiketlenme hakkınız var mı? İnsanlar kalabalığın içinde parmaklarını arkalarından çaprazlayarak başlarını sallıyorlar – sadece uyum sağlamak için. Eğer beyinler organik bilincin alıcılarıysa, yiyeceklerin üzerindeki etiketleri düşünün – gerçek organik gıda, onu kendiniz yetiştirdiğiniz veya işleyişini bildiğiniz anlamına gelirdi. en sevdiğin dürüst organik çiftçi. Düşüncelerin nereden kaynaklanıyor?

Author

64 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bolu merkezden ben ahmet. Mrb web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım 17-09-2020 16:44:26

3. Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 17-09-2020 19:11:25

4. Adıyaman merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız harbiden güzel, sağolun 19-09-2020 14:38:38

5. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, tebrikler

6. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Mrb web siten inanki hayran edici, teşekkürler 26-09-2020 06:02:48

7. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız yeminle iyi, şukuladım 02-10-2020 09:20:57

8. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 149

10. Çorum dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Mrb bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 153

11. Aksaray merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:23:54

12. Gümüşhane dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Selam web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 405

13. Sivas merkezden ben . Selamlar web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 04-11-2020 18:07:06

14. Şanlıurfa dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 408

15. Zonguldak dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 421

16. Niğde dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, saolun , ahmet – 71

17. Bitlis dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Mrb web siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 12

18. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, tebrikler

19. Aydın dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Selamlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 331

20. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-12-2020 06:19:33

21. Mardin dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 472

22. Mrb web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

23. Ağrı dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 424

24. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 149

25. Van dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 363

26. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 219

27. Merhabalar web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler

28. Bayburt dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Selam herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 434

29. Gümüşhane merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sağolun 21-01-2021 15:06:39

30. Bu konu : ” Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 495

31. Gümüşhane dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 72

32. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Slm paylaşım ciddiyim çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 136

33. Malatya dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Selam paylaşım yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 138

34. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

35. Gümüşhane merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 22:29:53

36. Bolu merkezden ben ali. Selamlar siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 03:40:30

37. Siirt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 09:18:53

38. Bu konu : ” Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 363

39. Bu konu : ” Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , emin – 84

40. Afyon dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, saolun , ali – 486

41. Artvin merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2021 15:07:14

42. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Sakarya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım 19-04-2021 22:46:06

44. Elazığ merkezden ben ali. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 21-04-2021 03:26:43

45. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

46. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz cidden dikkat çekici, saolun 07-05-2021 03:23:57

47. Kırıkkale merkezden ben memo. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-05-2021 05:09:27

48. Bu konu : ” Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 110

49. Selamın aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, saolun

51. Bu konu : ” Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 226

52. Kars merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-06-2021 04:12:45

53. Gaziantep dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Mrb paylaşım cidden çok iyi, şukuladım , ali – 193

54. Kayseri merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım 03-07-2021 19:29:38

55. Mardin merkezden ben memo. Selam siteniz vallaha çok güzel, şukuladım 04-07-2021 02:29:22

56. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım valla çok güzel, facebookta paylaştım 07-07-2021 05:39:10

57. Kars dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Merhaba siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 338

58. Manisa dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Merhaba siten inanki güzel, facebookta paylaştım , ali – 28

59. Amasya merkezden ben ahmet. Selam siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-07-2021 23:48:15

60. Şanlıurfa dan kimler var. Organik bilinç bedenin dışındaysa ve insan beyni (alıcı) ona bağlanırsa, bir istasyonda ayarlama yapmak gibi, gizli savaş, zihniniz için kanal izleme savaşları gibidir. . Selam web siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 118

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link