COVID-19 virüsü yüksek yayılma ve düşük ölüm oranı içindir. Bu, yaygın olarak yayılan küresel virüstür.

COVID-19 virüsü düşük yayılı ve yüksek ölüm oranına sahiptir. Bu, belirli yerlerde ani korku ve panik yaratmak için dikkatlice dağıtıldı. Propaganda amaçları.

Çin propaganda için kendi halkı için ölümcül olanı serbest bıraktı. Çin’deki 40.000’den fazla yakılmış ceset muhtemelen bu türden geliyordu. Bu, tıpkı SARS gibi kapsandı. Çin ayrıca İtalya ve İran’da temsilciler ziyaret etti. Rastgele çökmekte olan bazı insan salgınları yaşamadan hemen önce.

Gerçekte mevcut gerilim Gripten daha ölümcül olmadığında, şimdi ölümcül türün gölgesinde yaşıyoruz. Amerika’daki 500.000 ölüm, hem siyasi hem de sermaye çıkarları için sahtekarlık ve yanlış bildirimler nedeniyle aşırı enflasyondur.

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Orijinal olarak tasarlanmış iki COVID-19 biyolojik silah türü olması oldukça olası. Yüksek Yayılma ve Düşük Ölüm için olan bir COVID-19 Virüsü. Diğer COVID-19 virüsü Düşük Yayılma ve Yüksek Ölüm oranıdır. Bu, insanların neden Çin, İran ve İtalya’da COVID-19’dan çöktüğünü açıklayabilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , – 268

2. Ağrı merkezden ben gaye. Selam siten valla iyi, tebrikler 24-02-2021 04:52:37

3. Kastamonu merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inan ki iyi, tebrikler 24-02-2021 08:10:47

4. Bu konu : ” Orijinal olarak tasarlanmış iki COVID-19 biyolojik silah türü olması oldukça olası. Yüksek Yayılma ve Düşük Ölüm için olan bir COVID-19 Virüsü. Diğer COVID-19 virüsü Düşük Yayılma ve Yüksek Ölüm oranıdır. Bu, insanların neden Çin, İran ve İtalya’da COVID-19’dan çöktüğünü açıklayabilir. ” çok güzel. Slm siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 26

5. Bu konu : ” Orijinal olarak tasarlanmış iki COVID-19 biyolojik silah türü olması oldukça olası. Yüksek Yayılma ve Düşük Ölüm için olan bir COVID-19 Virüsü. Diğer COVID-19 virüsü Düşük Yayılma ve Yüksek Ölüm oranıdır. Bu, insanların neden Çin, İran ve İtalya’da COVID-19’dan çöktüğünü açıklayabilir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki güzel, tebrikler , ali – 485

6. Ordu merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 06-03-2021 20:22:10

7. Bu konu : ” Orijinal olarak tasarlanmış iki COVID-19 biyolojik silah türü olması oldukça olası. Yüksek Yayılma ve Düşük Ölüm için olan bir COVID-19 Virüsü. Diğer COVID-19 virüsü Düşük Yayılma ve Yüksek Ölüm oranıdır. Bu, insanların neden Çin, İran ve İtalya’da COVID-19’dan çöktüğünü açıklayabilir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki çok iyi, saolun , gaye – 227

8. Artvin merkezden ben Emine. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:03:37

9. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

10. Bolu dan kimler var. Orijinal olarak tasarlanmış iki COVID-19 biyolojik silah türü olması oldukça olası. Yüksek Yayılma ve Düşük Ölüm için olan bir COVID-19 Virüsü. Diğer COVID-19 virüsü Düşük Yayılma ve Yüksek Ölüm oranıdır. Bu, insanların neden Çin, İran ve İtalya’da COVID-19’dan çöktüğünü açıklayabilir. . selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 332

11. Muğla merkezden ben ali. Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 26-03-2021 21:18:42

12. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-03-2021 14:35:39

13. Bu konu : ” Orijinal olarak tasarlanmış iki COVID-19 biyolojik silah türü olması oldukça olası. Yüksek Yayılma ve Düşük Ölüm için olan bir COVID-19 Virüsü. Diğer COVID-19 virüsü Düşük Yayılma ve Yüksek Ölüm oranıdır. Bu, insanların neden Çin, İran ve İtalya’da COVID-19’dan çöktüğünü açıklayabilir. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 449

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link