Daily Sabah’ın haberine göre, büyük yangınlara yol açmış olabilecek olası kundaklamayla ilgili soruşturmalar sürüyor. Yetkililer daha önce de daha önceki kundaklamaların arkasındaki PKK terör örgütünün bu orman yangınlarının da faili olup olmadığının araştırıldığını belirtmişlerdi. Manavgat’ın birbiri ardına yangınların çıktığı bazı mahallelerde halk, ‘kundakçılara’ karşı sokaklarda devriye gezmeye başladı.

https://www.youtube.com/watch?v=ZEbrBm79vnQ

…Bağımsız-Tie-5020 tarafından gönderildi
[comments]

32 Comments

1. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım

2. Antalya dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . Selamın aleyküm siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 189

3. Kırşehir dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . selamun aleyküm sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 186

4. Bu konu : ” Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 83

5. Nevşehir dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . Selam siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 346

6. Bu konu : ” Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 90

7. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-08-2021 14:29:08

9. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 17:00:52

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . Mrb siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 83

11. Bu konu : ” Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler , – 156

12. Mrb bu web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

13. Kocaeli dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 231

14. Erzincan dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . Merhaba bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 102

15. Kütahya merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2021 11:13:46

16. Isparta dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . Selam herkese web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , – 369

17. Ardahan dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, saolun , memo – 354

18. Denizli dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . Merhabalar paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 156

19. Bu konu : ” Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor ” çok güzel. Selam web siten yeminle iyi, teraziye tıkladım , ali – 398

20. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, teşekkürler

21. Afyon merkezden ben mehmet. Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:47:37

22. Çanakkale dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 332

23. Diyarbakır merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-08-2021 17:58:57

24. Mersin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 31-08-2021 18:36:08

25. Bu konu : ” Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor ” çok güzel. Selam siteniz yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 301

26. Burdur dan kimler var. Orman yangınları Türkiye’yi kasıp kavuruyor . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 449

27. Erzurum merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun 12-09-2021 07:52:27

28. Bolu merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 22-09-2021 06:38:39

29. İzmir merkezden ben ali. Merhabalar sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-09-2021 18:45:38

30. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

Write A Comment