Kategoriler
Genel

Örneğin genel olarak Clintons veya Demokratlar hakkında olumsuz bir şey veya bununla ilgili bir komplo bile sitenin hata yaptığını ve bazen 'yorum gönderilemedi' gibi bazı yorumlar söylediğinde fark ettiniz mi?

Şirketlerin neden daha tuhaf davrandığı ve yorumumun gönderilemediğine dair bir videoya sır satan Clintons hakkında mesaj gönderiyordum. Tüm yaptığım, daha fazla ayrıntı sağlamak için düzenlendi ve bunu sadece belirli konularda ürkek yaptı. Anahtar kelimelerini gören bir tür bot izci var mı yoksa manuel mi?

“Örneğin genel olarak Clintons veya Demokratlar hakkında olumsuz bir şey veya bununla ilgili bir komplo bile sitenin hata yaptığını ve bazen 'yorum gönderilemedi' gibi bazı yorumlar söylediğinde fark ettiniz mi?” için 17 yanıt

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-03-2020 05:11:12

Ankara merkezden ben gaye. Selam sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-03-2020 09:26:02

Muş merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-04-2020 18:07:28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir