Bu, bitki örtüsünün su döngüsündeki rolüne dayanmaktadır, bilim adamları bitkilerin bulutların ve yağmurun oluşumunda önemli bir rol oynadığına inanmaktadır ve Biyotik Pompa gibi bazı tartışmalı teoriler bitki örtüsünün su döngüsündeki ana faktör olduğunu sakinleştirmektedir. ormanlar yağmur çeker. Her şeye rağmen, aşırı otlatma ve orman temizliğinin çölleşmeye neden olduğu konusunda hemfikir olunuyor.

Bu aynı zamanda Atlantis’in Cebelitarık’ın dışında bulunduğunun tanımlandığı gerçeğine de dayanmaktadır, ki bu günümüz Fas’ı olabilirdi, kadim insanların çoğu Berberilerin Atlantislilerin torunları olduğuna bile inanıyorlardı. Bazı insanlar buna inanıyor burası Atalntis’in yeri, güney Fas çölünde.

Aynı zamanda, sübvansiyon sonrası uygarlığın başta Irak ve Mısır olmak üzere MENA bölgesine baktığı gerçeğine de dayanmaktadır.

Aslında bildiğimiz en eski yerleşim Anadolu dağlarının eteğinde yer alır ve daha sonra medeniyet aşağı havzada patlamaya başlar ki bu, insanların çölleşmeyi hissetmesi ve yeşil ve yüksek dağlara su yükselmesi ve ardından yavaş yavaş yaylaya yeniden yerleşmesiyle açıklanabilir. işler sakinleşti.

Sahra’nın, sözde sel zamanında bazı insanlarla yeşil olduğu standart bilimsel bilgidir. kanıt sunmak bazı eski Mısır yapılarının bölgenin ıslak olduğu döneme ait olduğu.

Büyük bir uygarlığın doğal kaynakları o kadar fazla kullanması mümkün olabilirdi ki, tüm alan çöle dönüştü, bu belki dünya iklimini değiştirdi ve kutupların hızla erimesine, dolayısıyla sele neden oldu?

Teşekkürler.

… LiKhrejMnDarMo9ahba tarafından gönderildi
[comments]

Author

102 Comments

1. Kırşehir merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-08-2020 19:07:18

2. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, sağolun 20-08-2020 19:07:59

3. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

4. Selam herkese web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım

5. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

6. Manisa merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 20-08-2020 19:23:28

7. Burdur merkezden ben ali. Selam herkese web siten cidden çok güzel, şukuladım 20-08-2020 19:23:31

8. elif yılmaz Reply

Selam web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, şukuladım

11. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 29-08-2020 18:35:28

12. Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Ardahan merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler 05-09-2020 04:01:38

14. Merhabalar sayfanız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

16. Kocaeli merkezden ben banu. Merhabalar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-09-2020 13:34:23

17. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

18. Düzce merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, şukuladım 02-10-2020 10:03:42

19. Sakarya merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa valla çok iyi, sağolun 17-10-2020 03:31:21

20. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , emin – 358

21. Balıkesir dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Selam sayfanız vallaha mükemmel, teşekkürler , – 103

22. İzmir dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 380

23. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, saolun , mehmet – 444

24. Aydın dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 99

25. Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Adıyaman merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-11-2020 02:49:11

27. Trabzon dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, sağolun , ali – 328

28. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

29. Sinop dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Mrb sayfa inanki güzel, tebrikler , ahmet – 338

30. Malatya merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi cidden güzel, face de paylaştım 01-12-2020 08:28:31

31. Mardin merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-12-2020 08:20:38

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 56

33. Merhaba sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

34. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 479

35. Çankırı merkezden ben ali. Merhabalar sayfan inanki hayran edici, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:47:25

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 419

37. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selam web sitesi valla çok güzel, tebrikler , gaye – 104

38. Bingöl merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, linkedinde paylaştım 31-12-2020 20:50:54

39. selamun aleyküm siten inanki hayran edici, teşekkürler

40. Aydın dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Mrb bu web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 373

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 278

42. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 219

43. Antalya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 23:51:20

44. Nevşehir dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 367

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 76

46. Merhabalar sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

47. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 182

48. Tunceli dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Merhaba web siten yeminle çok iyi, teşekkürler , hatice – 489

49. Balıkesir dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Mrb sayfan gerçekten iyi, tebrikler , doruk – 331

50. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım

51. selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, sağolun

52. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sağolun

53. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

54. selam arkadaşlar sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım

55. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-02-2021 11:49:53

56. Aksaray merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan vallaha güzel, tebrikler 06-02-2021 11:21:41

57. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 246

58. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Mrb sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 68

59. Sivas merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın valla çok güzel, tebrikler 01-03-2021 10:05:51

60. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 278

61. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 153

62. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

63. Niğde merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler 31-03-2021 06:39:33

64. Trabzon dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 187

65. Çankırı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, tebrikler 16-04-2021 19:33:12

66. Yalova merkezden ben ali. Slm web siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler 20-04-2021 20:29:58

67. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım , banu – 94

68. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

69. Muş dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Mrb sayfan harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 69

70. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten çok güzel, sağolun , emin – 448

71. Sivas dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . merhaba arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 316

72. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım gerçekten dikkat çekici, saolun 09-05-2021 09:41:33

73. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . selamun aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 33

74. Çorum merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım 29-05-2021 21:06:01

75. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun , Aylin – 440

76. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 212

77. Yalova merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-06-2021 02:48:39

78. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

79. Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

80. Mrb sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

81. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler , ali – 7

82. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 461

83. Bitlis dan kimler var. Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 114

84. Merhaba sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

85. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 137

86. Mersin merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, tebrikler 11-07-2021 15:10:07

87. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden iyi, teşekkürler , ali – 287

88. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 09:34:25

89. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , – 499

90. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 72

91. Bu konu : ” Orta Doğu ve Kuzey Afrika, tarih öncesi bir uygarlık yüzünden mi kuraklaştı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 151

92. Osmaniye merkezden ben memo. Slm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-07-2021 01:45:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link