ABD ordusu Ortadoğu’daki cihatçı örgütleri eğitti, diktatörlerine karşı isyanlarını silahlandırdı ve finanse etti ve onları istikrarsızlaştırdı ve ardından Batı medyası aracılığıyla tamamen sömürdü. Bu aynı zamanda Arap baharı olarak da biliniyordu.

Özgürlük ve demokrasi kisvesi altında tüm bu ekonomileri istikrarsızlaştırmak için terörizm yarattığını, bitmeyen savaşlardan tüm karı elde etmek için onları işgal etmeyi haklı çıkaracak bir anlatı için 11 Eylül’ün gerçekleşmesine (veya hatta içinde düzenlenmesine) izin verdiğini hayal edin. Ve sonra onlara durdurulması gereken teröristler deyin. Kelimenin tam anlamıyla psikopat.

Author

42 Comments

1. Burdur merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 30-11-2020 17:59:23

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 398

3. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, şukuladım

4. Sakarya merkezden ben memo. Slm sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 30-11-2020 22:26:57

5. Karaman dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler , doruk – 104

6. selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

7. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

8. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

9. Denizli dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Merhabalar siten harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 398

10. Nevşehir merkezden ben memo. Selam herkese sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 12:06:50

11. Sinop merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-12-2020 01:59:17

12. Bu konu : ” Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 252

13. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

15. Kilis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 22-12-2020 22:57:19

16. Bu konu : ” Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, saolun , ziya – 50

17. Kayseri dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Mrb paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım , hatice – 189

18. Muğla dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Hasan – 17

19. Gümüşhane dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 2

20. Bu konu : ” Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun , ali – 309

21. Selamın aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Ardahan dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 361

23. Merhabalar web siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

24. Kırşehir dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 277

25. Sinop dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Selam web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 378

26. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 28-02-2021 05:38:54

27. Bilecik merkezden ben . Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 03-03-2021 23:57:37

28. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

29. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . selamun aleyküm siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 188

30. Eskişehir dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 6

31. Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

32. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

33. Adana dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Merhaba paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 433

34. Elazığ dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Mrb siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 447

35. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım

36. selam arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım

37. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

38. Hatay dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Merhabalar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 80

39. Bu konu : ” Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , Aylin – 399

40. Ağrı dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Selam paylaşımınız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 121

41. Ardahan merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten cidden güzel, saolun 14-05-2021 07:42:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link