Orta Doğu’da psikopatik gaslighting.

ABD ordusu Ortadoğu’daki cihatçı örgütleri eğitti, diktatörlerine karşı isyanlarını silahlandırdı ve finanse etti ve onları istikrarsızlaştırdı ve ardından Batı medyası aracılığıyla tamamen sömürdü. Bu aynı zamanda Arap baharı olarak da biliniyordu.

Özgürlük ve demokrasi kisvesi altında tüm bu ekonomileri istikrarsızlaştırmak için terörizm yarattığını, bitmeyen savaşlardan tüm karı elde etmek için onları işgal etmeyi haklı çıkaracak bir anlatı için 11 Eylül’ün gerçekleşmesine (veya hatta içinde düzenlenmesine) izin verdiğini hayal edin. Ve sonra onlara durdurulması gereken teröristler deyin. Kelimenin tam anlamıyla psikopat.

“Orta Doğu’da psikopatik gaslighting.” üzerine 27 yorum

1. Burdur merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 30-11-2020 17:59:23

2. Bu konu : ” Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 398

3. Karaman dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler , doruk – 104

4. Denizli dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Merhabalar siten harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 398

5. Nevşehir merkezden ben memo. Selam herkese sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 12:06:50

6. Sinop merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-12-2020 01:59:17

7. Bu konu : ” Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 252

8. Kilis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 22-12-2020 22:57:19

9. Bu konu : ” Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, saolun , ziya – 50

10. Kayseri dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Mrb paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım , hatice – 189

11. Muğla dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Hasan – 17

12. Gümüşhane dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 2

13. Bu konu : ” Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun , ali – 309

14. Ardahan dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Slm sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 361

15. Kırşehir dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 277

16. Sinop dan kimler var. Orta Doğu’da psikopatik gaslighting. . Selam web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 378

17. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 28-02-2021 05:38:54

18. Bilecik merkezden ben . Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 03-03-2021 23:57:37

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link