Başvuru Beyanı:

Bunun genel amacı nedir?
Genel amaç çok yönlüdür, bir kısmı küçük işletmelerin tamamen yok edilmesi, diğer kısmı ise nüfusun çoğunluğunun hükümet yardımı ile geçimini sağlamaktır. Küçük işletmeler için uygun destekleyici önlemlerin yokluğu ve bunlara tamamen mantıksız sınırlar konması, ancak kalıcı olarak kapanmaya yol açabilir. Ayrıca, bunun sadece bir başlangıç ​​olduğunu, işsizlik krizinin daha da kötüye gitmesi beklendiğini ve bununla birlikte küçük işletmelerin artan kapanması ve devlet sübvansiyonlarına güvenmenin geldiğini düşünün. Tüm bunlar akılda tutulduğunda, nihai hedef netleşiyor. Bu, küresel bir salgın altında gizlenmiş, kademeli bir ekonomik köleleştirme biçimidir.

Author

22 Comments

1. Adana dan kimler var. Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası . Selam siten yeminle iyi, face de paylaştım , ali – 12

2. Bu konu : ” Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 194

3. Bu konu : ” Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla mükemmel, tebrikler , Aylin – 455

4. Bu konu : ” Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 173

5. Merhabalar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

6. Rize dan kimler var. Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası . selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 329

7. Kilis merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 15-12-2020 23:15:08

8. Erzurum dan kimler var. Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası . Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 368

9. Siirt dan kimler var. Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası . Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 145

10. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Karabük merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-01-2021 19:13:16

12. Sivas dan kimler var. Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası . Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 289

13. Konya merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 25-01-2021 10:38:07

14. Yalova merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler 27-01-2021 23:00:21

15. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

16. selam arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

17. Malatya dan kimler var. Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası . Merhaba paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 381

18. Bursa dan kimler var. Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası . Slm paylaşım süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 372

19. Sivas merkezden ben Aylin. Selam herkese siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-02-2021 15:28:00

20. Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-02-2021 00:51:44

21. Bu konu : ” Orta Sınıfın COVID Önlemleri Kılığında Kasıtlı İmhası ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun , Hasan – 432

22. Manisa merkezden ben ahmet. Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 28-02-2021 04:48:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link