Kategoriler
Genel

Ortadoğu’nun tüm çatışmaların merkezi olmasının GERÇEK nedeni (eski uygarlıklar)

Programlamayı tahmin ettiğini hiç duydunuz mu? Hayır?

Temel olarak gerçek bir şeyden bahsediyorduk, size bilinçaltı olarak gerçekleşecek bir şey göstermekten ibarettir, çünkü aslında gerçekleştiğinde, ya “kurgusal bir şey, gerçekleşmesi imkansız” olasılığını kabul edersiniz ya da reddedersiniz. Ancak bu, bazı anlatıları güçlendirmek için bir araç olarak kullanılabilir.

Bununla birlikte, sizi çok özel iki nokta üzerinde düşünmeye davet ediyorum:

En eski el yazmaları ve Babil oyma taşlarının doğum yeri nerede?

Petrol araştırmaları neden MSM’de ve internette memler gibi ürünlerde alıntılanıyor?

Çatışmaların hepsi bu mudur? Venezuela’yı düşünmek mantıklı mı? (Suriye gibi yerlere ulaşmak için dünyayı geçmekle karşılaştırıldığında, daha fazla petrolün olması ve istila edilmesi son derece kolaydır)

Eğer sizden son zamanlarda bu tür soruları açıkladığını iddia eden güzel bir belgesele erişebildiğimi ve ana cevabın her zaman aynı olduğunu gerçekten takdir edersiniz: Kavga, ibadet içindir.

Gezegenin bu bölgesinde çok fazla Gizem var

Bunun gerçek olduğunu söylemiyorum, ama tesadüfen bu alanlar Düz Dünya, İçi Boş Dünya, vb. Haritanın merkezine yakın

Bu gerçeği söylemiyorum ama yine yorumlarda bu yazı opine kaydırma eğer takdir ediyorum diyorum

“Ortadoğu’nun tüm çatışmaların merkezi olmasının GERÇEK nedeni (eski uygarlıklar)” için 5 yanıt

Denizli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 05:55:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir