Cinsel taciz skandalının zamanlamasını biraz şüpheli bulan başka kimse var mı? Bu iddialar, Andrew Cuomo’nun Covid hastalarını huzurevlerine yerleştirme konusunda yaptığı soruşturmanın hemen ardından ortaya çıktı. Tabii ki, Nancy Pelosi ve diğer Demokratlar, Andrew Cuomo’yu nihayetinde görevden alma suçlamasına liderlik ediyorlar, Covid soruşturması infaz edilmeden, dominolar düşmeye ve dahası, daha yüksek rütbeye girmeden önce Cuomo’yu cinsel taciz gerekçesiyle kovmak istiyorlar politikacılar bir Covid örtbas etme ve gizli anlaşma iddialarıyla karşı karşıya. Ama ne biliyorum?

Author

11 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Yalova dan kimler var. Örtbas etmek için bir skandal kullanmak. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 180

3. Osmaniye dan kimler var. Örtbas etmek için bir skandal kullanmak. . Selam herkese siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 426

4. Eskişehir merkezden ben gaye. Selamlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 07:00:05

5. Erzurum dan kimler var. Örtbas etmek için bir skandal kullanmak. . Selamlar sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 84

6. Hatay dan kimler var. Örtbas etmek için bir skandal kullanmak. . Selam sayfa ciddiyim güzel, saolun , ziya – 350

7. Çankırı dan kimler var. Örtbas etmek için bir skandal kullanmak. . Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 411

8. Bingöl merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz yeminle iyi, saolun 15-04-2021 10:59:49

9. Bu konu : ” Örtbas etmek için bir skandal kullanmak. ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle çok güzel, saolun , Hasan – 62

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link