Bir zamanlar güncel olayları çoğu kişinin komplo teorisyeni olarak adlandıracağı perspektifle yorumlayan bir YouTuber vardı. Bir Yunan Ortodoks Rahibinin kıyafetlerini giydi ve Kuzey Amerika aksanıyla konuştu. YouTube kanalının adını veya adını bilen var mı?

Author

38 Comments

1. selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 399

3. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım

5. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Konya dan kimler var. Ortodoks YouTuber . Merhabalar paylaşım valla çok iyi, tebrikler , ahmet – 139

7. Manisa dan kimler var. Ortodoks YouTuber . Merhabalar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 71

8. Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 82

9. Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 288

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 455

11. Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 3

13. Yozgat dan kimler var. Ortodoks YouTuber . selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım , ziya – 215

14. Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 66

15. Ordu merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten yeminle dikkat çekici, saolun 30-03-2021 09:17:18

16. Mrb web siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 492

18. Kastamonu merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran edici, sağolun 18-04-2021 00:25:18

19. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, şukuladım 06-05-2021 22:22:24

21. Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , ahmet – 471

22. Gümüşhane dan kimler var. Ortodoks YouTuber . Mrb paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 489

23. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, sağolun

24. Niğde dan kimler var. Ortodoks YouTuber . Selam bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 253

25. Kastamonu dan kimler var. Ortodoks YouTuber . Mrb paylaşım gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ali – 331

26. Osmaniye dan kimler var. Ortodoks YouTuber . Merhabalar siten inanki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 407

27. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

28. İzmir merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2021 21:19:53

29. Sinop merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız cidden hayran bıraktı, sağolun 03-07-2021 17:43:18

30. Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 159

31. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 03:08:13

32. Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok güzel, teşekkürler , ziya – 398

33. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, teraziye tıkladım

34. Bu konu : ” Ortodoks YouTuber ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 492

35. Yalova dan kimler var. Ortodoks YouTuber . Slm web sitesi cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 387

36. Erzurum dan kimler var. Ortodoks YouTuber . selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 412

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link