Tamam, bu binlerce yıldır “kim osurdu” sorusuydu. Gazlı kokularınızdan emin değilseniz, garip bir konumda kalırsınız. Fakat bekle. Her zaman sizi suçlayan bir kişi vardır. İnsanların osurduğunuzu bilmesini istemezsiniz ve kesinlikle siz istemediğinizde sizi osurmakla suçlamasını istemezsiniz. Bence osuruk kamerasını birisi icat etmeli. “Hayır, o havaalanı videosu gerçek değil” birileri lütfen bana sağlam bir osuruk kamerası göster Amd seni 50000 $ ‘a satın alacağım, çok fazla $ gme aldım

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Osuruk kamera ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 113

2. Bu konu : ” Osuruk kamera ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 367

3. Slm sayfanız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Osuruk kamera ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 82

5. Kars merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-01-2021 14:50:03

6. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 31-01-2021 02:22:05

7. Ağrı dan kimler var. Osuruk kamera . Selamlar web siten süper ötesi iyi, saolun , Emine – 79

8. Kastamonu merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım 09-02-2021 19:23:59

9. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 09:08:26

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Osuruk kamera ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 72

11. Sakarya dan kimler var. Osuruk kamera . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 402

12. Tunceli merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-03-2021 11:53:01

13. Merhabalar web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

14. Adıyaman dan kimler var. Osuruk kamera . Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 189

15. Merhabalar siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

16. Bu konu : ” Osuruk kamera ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten iyi, sağolun , gaye – 73

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link