Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat.

Otomatik düzeltmenin kasıtlı olarak yanlış dilbilgisine göre “düzelttiğini” fark eden var mı? Otomatik düzeltmenin eskiden oldukça iyi olduğunu hatırlıyorum ama şimdi yazdığım her şeyi mahvediyor. Hatta rastgele görünen bir kelimeyi bile silecek ve gönderip gönderene kadar fark etmeyeceğim. Kapattım ancak herhangi bir güncellemeden sonra tekrar açılacak.

“Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat.” üzerine 20 yorum

1. Malatya merkezden ben Aylin. Merhabalar siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-12-2020 05:34:19

2. Bilecik dan kimler var. Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 322

3. Erzincan dan kimler var. Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat. . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 3

4. Van dan kimler var. Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat. . Slm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, saolun , memo – 35

5. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, saolun 29-01-2021 16:42:12

6. Burdur merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun 01-02-2021 03:58:58

7. Bu konu : ” Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, tebrikler , ali – 233

8. Bu konu : ” Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, saolun , doruk – 11

9. Elazığ merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler 18-02-2021 10:10:43

10. Bu konu : ” Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 497

11. Bu konu : ” Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 196

12. Bu konu : ” Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, şukuladım , ali – 299

13. Bu konu : ” Otomatik düzeltme, sosyal medyada botları tespit etmeyi zorlaştırmak için berbat. ” çok güzel. Slm web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 418

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link