Otomatik tarih silme ve önleme teorisi.

Adım bir.
Doğru tarih internete yüklenir ve link yazar tarafından arşivlenir.

İkinci adım.
İlk gönderiler, değişiklik için yer bırakacak şekilde önceden koşullandırılır ve değişikliklerin fark edilmemesine izin verecek şekilde yazılır.

Adım üç.
İlk bağlantı konumları değiştirildi.

Son adım.
İlk yazar bağlantıları internetten ve cihazlardan engellenmiştir. Kanıtların yüklenmesini önleme.

Suçlama.
İnternetten ve elektronik cihazlardan kara listeye alınan bir dosya ve veri veritabanı vardır. Bu verileri elektronik bir cihaza koymaya çalıştığınızda, metin kırmızı olur ve verileri bozar. Verilere sahip olduğunuza dair bir sinyal gönderir.

Ölçek.
Bu testi bir mobil cihazda yaptım. İnternetin bir arşiviyle ziyaret ettim. Değişiklikleri kontrol etmek için bir komut dosyası kullanarak, değiştirilen internet sayfalarını otomatik olarak tarayabilirsiniz. Ancak ziyaret ettiğim sayfalarla sınırlı. Mobil cihazda, dosyanın cihaza yerleştirilmesini önleyen önceden ayarlanmış bir kilit vardı.

Ima.
Verilerim önemsiz olmayan verilerken engellendi. Bunun anlamı, dışarıdaki birinin basitçe yüklenemeyecek ciddi kanıtlara sahip olabileceği veya yüklenmeden önce yakalandıklarıdır. Yakalanmamamın nedeni, verilerin önemsiz olması ve cihazın ağlardan fiziksel olarak çıkarılmış olmasıydı.

Bu, neden gerçek bomba kanıtları görmediğimizi açıklayabilir mi?

“Otomatik tarih silme ve önleme teorisi.” üzerine 11 yorum

1. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 06:00:16

2. Bu konu : ” Otomatik tarih silme ve önleme teorisi. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 251

3. Bu konu : ” Otomatik tarih silme ve önleme teorisi. ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 317

4. Van merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 08-02-2021 11:51:20

5. Kilis dan kimler var. Otomatik tarih silme ve önleme teorisi. . Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 376

6. Erzurum dan kimler var. Otomatik tarih silme ve önleme teorisi. . Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 100

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link