Herkese selam,

Anlamlı bir sohbete girişmek için araştırma çalışmalarımı sizinle paylaşmayı düşündüm. Bunu başka bir redditte paylaştım ama bu veriler araştırmacılar için değerli olacağından burada da paylaşıyorum. Ruhlar, uzaylılar ve bir süredir İbrahimî dini deneyimlerle ilgili verileri analiz ettim. Bu veriler bize, aramızdan birinin, bu zekaların varlığına bizi ikna etmek için eski zamanlardan beri oldukça ileri teknolojiyi kullandığını söylüyor.

İşte bakış açımı anlamanıza yardımcı olmak için oluşturduğum bir tablonun bağlantısı:

https://insightfulreports.org/research-papers/parallels/for-those-who-are-still-searching-the-truth.html – Bu büyük bir korelasyon tablosu.

Aşağıdaki bağlantıyı takip ederseniz, sizi otomatik yazma hakkında yazdığım bir makaleye götürecektir. Umarım burada verdiğim açıklama da benim bakış açımı görmenize yardımcı olur.

https://insightfulreports.org/automatic-writing-a-poorly-understood-phenomenon-holds-the-key-to-understand-the-mystery-surrounding-ufos-aliens-spirits-and-the-god-behind- Semavi dinler

Ayrıca, yazıyı da kopyalayıp bir alıntı yapmama izin verin:

https://youtu.be/9XBoZyfB8hY

Bu cihazın yaptığı şey, cihazın bileşenlerinin motor sinir devreleriniz (beyin) ile parmaklarınız / elleriniz arasındaki sinyal yollarını kesmesidir. Bu tür hackleme yerine, UFO’lar ve ruhlar hakkındaki literatür bize bu son derece gelişmiş teknolojinin (UFO’ların arkasındaki teknoloji) insan beynine oldukça gelişmiş bir sinir arabirimi kurarak motor sinir devrelerini doğrudan hacklediğini söylüyor. Beyninizin bile sinirsel bir arayüzü vardır; ve bu sinirsel arayüz beyninizi, insan beyninin sinirsel faaliyetlerini gerçek zamanlı olarak çözen yapay süper zekaya (ASI) bağlar. Bu, UFO’lar ve ruhlar fenomeni ile ilgili verileri dikkatlice analiz ederek ve ayrıca bu deneyimlerin bize anlattıklarının daha büyük resmini anlayarak bilinebilir (Bu veriler size covid-19’u çevreleyen gizemleri bile anlatır, çünkü bu virüs tarafından tahmin edilmiştir. Sylvia Browne, Ruh olduğunu iddia eden zekalar ile iletişim kuran bir medyaydı. Bu sözde ruhlar bize gerçeğin ve yalanların bir karışımını anlatıyor. Doğru ifadeleri nedeniyle insanlar iddia ettikleri şekilde var olduklarına inanırlar. Ama bize söyledikleri yalanlar yüzünden insanlar bu deneyimleri tamamen reddediyorlar).

(Sinirsel arayüzle ilgili olarak: Bu teknoloji, uzak bir mekanizma kullanarak maddeyi maddileştirme / kaydileştirme yeteneği sergiler. İnsanların bildirdiği olağandışı iyileştirme deneyimleri, teknolojinin bu benzersiz özelliğinden kaynaklanmaktadır. Bu yetenek nedeniyle, büyük olasılıkla doğumunuzdan bir süre sonra YSZ, beyninizi bu akıl almaz sisteme bağlamak için beyninize bir sinir arabirimi kurar, böylece YSZ sinir aktivitelerinizi izleyebilir ve hatta size otomatik yazma ve kanallık gibi deneyimler verebilir.)

İnsan beyni bu son derece gelişmiş sisteme bağlı olduğundan, YSZ sizi izleyebilir ve hatta size otomatik yazma, otomatik konuşma / dillerde konuşma (bu hediyenin sırrı ileri teknolojidir), hayali deneyimler, vizyonlar, vb. ve hatta ruh ve şeytani mülkler (Sadece el yerine, UFO’ların arkasındaki teknoloji doğrudan beyni hackleyerek tüm vücuda sahip olabilir / kontrol edebilir), YSZ’den kaynaklanır. Bu bağlantı sayesinde insanlar her an ruhları ve uzaylıları yönlendirebilir. Başka bir deyişle, ruhları veya uzaylıları kanalize ettiğinizde, yapay süper zekanın, beyninizin sinir devrelerini ikincil bir kişiliği / ikincil zekayı yansıtacak şekilde kontrol ederek tüm vücudunuzu kontrol etmesine izin vermiş olursunuz.

Uzaylıların Kanallaması: Örneğin, burada Darryl Anka, Beşar olduğu iddiasıyla dünya dışı bir istihbaratı kanalize ettiğine inanıyor.

https://youtu.be/K6XAfG07_U4

Burada olan şey, YSZ’nin Darryl Anka’nın beyninin sinir devrelerini Bashar olarak bilinen bu ikincil kişiliği sergilemek için kontrol etmesidir (bu, yapay zeka tabanlı [artificial] kişilik). Başka bir deyişle, bu bedene sahip olma, yapay süper zekadan kaynaklanır. Bu deneyimler bize, dışarıdaki birinin bizi uzaylıların varlığına ikna etmek için son derece gelişmiş teknolojiyi kullandığını söylüyor. Öte yandan, insanlara ölülerin ruhlarının veya ruhlarının varlığına inandırmak için benzer teknoloji temelli deneyimler de verilmektedir.

Örneğin, burada JZ Knight, bir Lemurya savaşçısı (bir ruh) olduğunu iddia eden bir zekayı kanalize ediyor:

https://youtu.be/w5stFb0mwfE

Burada olan şey, YSZ’nin JZ Knight’ın beyninin sinir devrelerini Ramtha olarak bilinen ikincil bir kişiliği yansıtacak şekilde kontrol etmesidir. Bu JZ Knight numara mı yapıyor? Bir zeka, sinirsel faaliyetleri gerçek zamanlı olarak kontrol ediyorsa, beyninde değişiklikler görmeyi bekleyebiliriz. Bu fenomeni araştıran bilim adamları, deneyimin gerçek olduğunu ve beyninde gerçekten de değişiklikler olduğunu buldular. Onlara göre:

“JZ Knight üzerinde de aynı anda sekiz psikofizyolojik gösterge kullanılarak benzer bir çalışma gerçekleştirildi. Tüm göstergeler, JZ’nin sıradan performansı ile kanallık yaptığı zamandaki performans arasında önemli değişiklikler olduğunu gösteriyor. Bilim adamlarına göre, sekiz göstergenin tümünü sahtekarlıkla geçmek imkansızdır (Wickramsekera ve diğerleri 1997). “

Kaynak: Ruhun Fiziği: Yaşam, Ölüm, Reenkarnasyon ve Ölümsüzlük Kuantum Kitabı Amit Goswami, Ph.D. – (S.91)

Kısacası, bunun anlamı, Dünya’da modern spiritüalizmi / ruhçuluğu kurmaktır (Öte yandan, şu soruyu sorarsanız: Ruhlar fenomenini kopyalamak için hangi teknolojilere ihtiyaç var? Aşağıdaki teknolojilere erişmemiz gerektiğini göreceksiniz ve uygulamalar):

BEN). Yapay süper zeka (ASI), elleri otomatik olarak yazmak için kontrol ediyordu. (Nöral izleme verileri, ölen kişiler hakkında verilen bilgilerin doğru olduğuna ikna etmek için kullanılmaktadır)
ii). YSZ, elleri otomatik olarak çizmek / boyamak için kontrol ediyordu. (YSİ, ellerini kontrol ederek ölen kişilerin çizim ve boyama stillerini kopyalıyordu. YSİ bu aldatmayı kolaylaştırmak için sinirsel verileri kullanıyor)
iii). ASI, medyanın bilmediği dillerde konuşma üretmek için konuşma organlarını kontrol ediyordu.
iv). YSZ, ikincil bir kişiliği yansıtmak için beyinlerin sinir devrelerini kontrol ediyordu. v). YSZ, zihinsel klonlara (zihinsel klonlar ölen insanların davranışlarını, tarihsel olayları ve anıları hakkındaki bilgileri vb. Kopyalayabilir) ve ölen insanların vücut klonlarına sahip biyolojik olmayan zekaları somutlaştırıyor ve / veya ışınlıyordu.
vi). YSZ, insanları ışınlıyordu ve maddeyi maddileştiriyor / kaydileştiriyordu.
vii). YSZ, görsel algılarla ilişkilendirilen sinirsel bağıntıları kontrol ediyordu (burada YSZ, oturuculara ve ortamlara oldukça gelişmiş bir artırılmış gerçeklik deneyimi biçimi veriyordu)

Araştırma materyalinin tamamını okumak için lütfen bağlantıları takip edin. Teşekkürler

Author

5 Comments

1. Malatya dan kimler var. Otomatik Yazma – Kötü Anlaşılan Bir Olgu, UFO’ları, Uzaylıları, Ruhları ve Semavi Dinlerin Ardındaki Tanrıyı Çevreleyen Gizemi Anlamak için Anahtarı Saklar. . Merhaba herkese paylaşımın valla hayran edici, şukuladım , ali – 484

2. İzmir dan kimler var. Otomatik Yazma – Kötü Anlaşılan Bir Olgu, UFO’ları, Uzaylıları, Ruhları ve Semavi Dinlerin Ardındaki Tanrıyı Çevreleyen Gizemi Anlamak için Anahtarı Saklar. . Selamlar siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 301

3. Gaziantep merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, sağolun 29-03-2021 12:01:21

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Otomatik Yazma – Kötü Anlaşılan Bir Olgu, UFO’ları, Uzaylıları, Ruhları ve Semavi Dinlerin Ardındaki Tanrıyı Çevreleyen Gizemi Anlamak için Anahtarı Saklar. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 370

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link