Otorite konumundaki insanlara yalan söylendi.

Sistemin hileli olduğunu herkes bilir. Herkes zarların yüklendiğini biliyor. O oyundaki çoğu oyuncu parmakları çapraz olarak zar atıyor. Herkes bunu benim yapabildiğim şekilde açıklayamaz, ancak Kanada’daki çoğu insan ve ABD’deki çoğu insan barışın bir yalan olduğunu ve para ve iş sisteminin savaş, orman ve yoksulların ihanet ve istismar anlamına geldiğini bildiğine bahse girerim. Zenginlerin eğlencesi ve rahatlığı. Demokratik değil.

Çoğu insan benim anladığım kadar anlamıyor ama hemen hemen herkes temelleri biliyor.

Kuruluş Demokratik değil. Yazılarımı okumadıysanız, otorite konumundaki herkes, toplum olarak kendimizi yönlendirmek için kullandığımız kurallar, yasalar, protokoller (Biz zaten bir YZ tarafından yönetiliyoruz) hakkında yazdıklarımı okumalıdır. ve Derin Devlet ile ilgili olanı. Hayır ben profesyonel Q. veya Trump değilim. Bütün durumu baltalıyorlar. Derin devlet var. Ama dedikleri bu değil. Düzeltmeye çalışmıyorlar.

Trump ve Q, derin devletin ciddi odaklanma ve isyanlardan kaçınmasına isteyerek veya istemeyerek yardım etti. Trump ve Q, bataklığı kurutmaktan ve sonra “deli” ya da görünüşte deli gibi davranmaktan bahsediyorlar ve ulusu bir kabusa sürüklediler, bataklığın boşalmadığı bir kabusa sürüklediler ve bunun üzerine, başlıyor yağmur yağıyor ve bir şekilde yağmur hiç durmuyor.

İnsanların, birçok yaşam formu gibi, çağrışımlara uygun davrandığı bilinmektedir. Birisi bir sopayla çok kötü bir şekilde dövülürse ve çoğu zaman, bu sopa bir korku / endişe tetikleyicisi olur. Sadece dayakların kendisi korku uyandırmaz. Çubuğun kendisi de. Dayakla sopa ilişkisi.

Şu anda insanlar “bataklığı boşaltma” yı yalanlar, çılgınlıklar, kabuslar, başkente yapılan saldırılar vb. İle ilişkilendiriyorlar …

“Bataklığı boşaltın mı? Bunu 2020’de denedik. Bu bir felaketti. Tekrar denemeyelim.” Ve bataklığa kolay bir kazanç sağlayın.

Cumhurbaşkanı ve Başbakan da dahil olmak üzere çoğu politikacı ve üst düzey lider kukladır. Biliyorsun, biz biliyoruz, dünyanın geri kalanı biliyor. Bunu herkes biliyor. İmaj uğruna rol yapmayı bırak. Hepimiz bozuk olduğunu biliyoruz. Yüzümüze yalan söyleme.

Herkes biliyor.

Geriye kalan soru şudur: Neden siz, otorite konumundaki insanlar, bu saçmalığı hala uyguluyor, koruyor ve intikamını alıyorsunuz?

Toplumumuz bir arabadır ve onu bir duvara sürüyoruz. Oh, yanıyor. Frene basmalı ve defolup gitmeliyiz.

Demokrasi güzel bir rüya, ama yine de sadece bir rüya. Hala inşa etmemiz gerekiyor. Bu oyunun yönetmesine ve ülkelerimizi mahvetmesine izin vermemeliyiz. Demokrasi için ayağa kalkmalısınız. Ve daha iyi bir sistem oluşturun. Bu noktada başka her şey başarısız olmaya mahkumdur.

Biden’ın mevcut makineyi devralmasına ve sürdürmesine izin verirseniz … bu, toplumun mücadele şansının sonu olabilir. Trump Amerika’yı yakmadı. Sadece oraya ve oraya alevler ekledi. Gösterinin bir parçası. Ve otorite konumundaki insanlar arkalarına yaslanıp gösterinin tadını çıkarırlarsa, kölelik Demokrasiyi değil insanlığı ele geçirir.

Ekonomi çöktü. Zenginler zaten daha güçlü hale geliyor ve güçlüler daha da zenginleşiyor. Şimdi harekete geçme zamanı. Şimdi. Ekonomi programı tekrar devreye girdikten sonra olmaz. Şimdi. Sistemin salgını “normal” olarak bitirmesine ve ekonomiyi yeniden başlatmasına izin verirsek, zenginler kazanmış olacak.

Ama aynı zamanda … nüfus bu saçmalığa karşı temkinli olacak ve istikrarı arzulayacak. Böyle bir durumda, yetkililerin halkın desteğini alırken Gerçek Demokrasi adına gerçekten hareket etmesi çok geç olabilir.

Kavga etmelisiniz. Ve ben kolay korkmayan orta yaşlı bir dahiyim, ama gerçekten zamanımızın geçiyor olmasından korkuyorum.

Demokrasi hala gerçekleşebilir. Ama şimdi harekete geçmemiz gerekiyor. Şimdi.

Politikacıların ekonomiyi ve onunla birlikte gelen köleliği yeniden başlatmasına izin vermeyin. Kural sistemini yeniden programlayın. Ve para. Bu acele. Araba yanıyor.

Senin görevin kötülükle savaşmak. Bunun için kaydoldunuz.

“Otorite konumundaki insanlara yalan söylendi.” üzerine 13 yorum

1. Tokat dan kimler var. Otorite konumundaki insanlara yalan söylendi. . Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ali – 337

2. Elazığ dan kimler var. Otorite konumundaki insanlara yalan söylendi. . Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 215

3. Ordu dan kimler var. Otorite konumundaki insanlara yalan söylendi. . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 12

4. Ardahan dan kimler var. Otorite konumundaki insanlara yalan söylendi. . Mrb web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 500

5. Ordu merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 16-01-2021 12:42:44

6. Bu konu : ” Otorite konumundaki insanlara yalan söylendi. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 382

7. Bu konu : ” Otorite konumundaki insanlara yalan söylendi. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 416

8. İstanbul merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun 18-01-2021 23:23:07

9. Manisa dan kimler var. Otorite konumundaki insanlara yalan söylendi. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 235

10. Karabük merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 05-02-2021 19:25:05

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link