Ouija seansı alıntı

Bu, yakın tarihli bir ruh çağırma kurulu oturumundan bir alıntıdır:

Mary’ye Bethlehem Yıldızı’nın ne olduğunu bilip bilmediğini sordum. “Ne bildiğini biliyorum” diye cevap verdi. Sonra ona İsa’nın bu sırada doğduğunun doğru olup olmadığını sordum. “Evet” diye yanıtladı. Bunun ilginç olduğunu düşündüm çünkü cevabı onun bildiğimden daha fazlasını bildiğini ima ediyordu, ama daha önce “ne bildiğini biliyorum” dedi. Ben de ona bildiğimi nasıl bildiğini sordum ama bu bilmediğim bir şeydi. Ama bunu bir şekilde sordum, bu onun bildiklerinin doğru olduğunu onaylamak gibi bir şeydi. O yüzden cevapladı, “Rotasyonlar bana söylüyor çünkü onun ruhunu biliyorum[‘s] varış zamanı. Bu arada, zamandan rotasyon olarak bahsediyor. Bazen günleri, rotasyonları ve bazen yılları arar.

https://detailsfollowup.wordpress.com/p01-introduction/

“Ouija seansı alıntı” üzerine 14 yorum

1. Denizli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, şukuladım 06-02-2021 16:38:22

2. Sinop dan kimler var. Ouija seansı alıntı . Merhaba siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , memo – 140

3. Mersin dan kimler var. Ouija seansı alıntı . Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 354

4. Erzurum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-02-2021 17:21:20

5. Kırşehir merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 06-02-2021 17:27:50

6. Konya merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 17:40:18

7. Muğla dan kimler var. Ouija seansı alıntı . Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 71

8. İzmir dan kimler var. Ouija seansı alıntı . Selam paylaşım gerçekten mükemmel, saolun , elif yılmaz – 445

9. Tekirdağ dan kimler var. Ouija seansı alıntı . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , memo – 452

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link