Twitter’da reddit verilerini veri güzel türden içerikler için kullanan bir müşterim var. Özel olduğunu fark ettim, bu yüzden araştırmaya gittim. Görünüşe göre bir muhabir dramasının ortasında tweet atmış.

Onu etiketleyen kişi, aynı zamanda bir TOR savunucusu olan bir bilgi güvenliği yazarıdır. Ayrıca gizlilik odaklı bir dosya paylaşım uygulamasına sahiptir.

Çağrı mı? Silvertongue uygulamasının hesaplarını incelemekle suçlanıyor.

Sebep mi? Avcılık natsis ve tehroaristler

Komplo teorisi mi? ABCDEFG için çalıştığı iddia ediliyor

Suç? Redditor düzeyinde alay

Bir infosec topluluğunun güvenini kazanan, bir hikaye arayan kullanıcı verilerine nüfuz eden bir geliştirme. Ama başkalarının mahremiyetini ihlal etmeye değer mi?

Ama sanırım bu günlerde mahremiyet bir efsane ve muhtemelen bunu sorduğunuz için bir tür -istsiniz.

Son.

Author

14 Comments

1. selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Batman dan kimler var. ouroboros.py . Merhabalar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 430

3. Bu konu : ” ouroboros.py ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ziya – 403

4. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Samsun merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-05-2021 14:35:05

6. Merhaba siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

7. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 09:24:42

8. Isparta merkezden ben Aylin. Slm sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-06-2021 02:53:13

9. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun

10. Burdur dan kimler var. ouroboros.py . Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, şukuladım , doruk – 43

11. Iğdır merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-06-2021 10:23:10

12. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link