Günümüz teknolojisi ile film / tv şovlarında TPTB’nin Oval Ofis’i taklit etmesi teorik olarak mümkün. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

1: Castle Rock Entertainment Oval Ofisi’nde görüldüğü gibi ikna edici bir set oluşturun – “Bir Oval Ofis, Los Angeles’taki Culver arazisinde kapsamlı bir Beyaz Saray seti – Doğu Kanadı ve Batı Kanadı – inşa eden Castle Rock Pictures’tan alınabilir 1995 yapımı ” The American President ” filmi için. Castle Rock Oval Office, o zamandan beri Disney’in ” Nixon ” ve 20th Century Fox’un ‘Independence Day’ için kullanılıyor. kaynak 1

2: “The Mandalorian” filminde görüldüğü gibi bir ekran odasına yerleştirin. kaynak 2

3: Yüz tanımayı engellemek için maskeli bir başkan olarak ikili bir stand-in kullanın kaynak 3 kaynak 3.5 kaynak 3.5a

4: MSM’nin gerçek anlaşma olduğunu söyleyin kaynak 4 kaynak 5 kaynak 6

5: kar

Açıkçası, bu, gerçekte ne olduğuna dair alt sınıf piyonların nasıl kandırılacağına dair tamamen varsayımsal bir teoridir. Demek istediğim, bir kişinin aniden bir virüse veya başka bir rahatsızlığa yenik düşmesi durumunda bunun gerçekleşme şansı nedir? kaynak 7

Author

28 Comments

1. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Oval Ofis tartışmasına benim bakışım . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 334

2. Çanakkale dan kimler var. Oval Ofis tartışmasına benim bakışım . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 488

3. Bu konu : ” Oval Ofis tartışmasına benim bakışım ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun , banu – 101

4. Şırnak merkezden ben ziya. Selamlar sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-01-2021 10:30:04

5. Yozgat merkezden ben . Selamlar siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-01-2021 01:14:32

6. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Oval Ofis tartışmasına benim bakışım . Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 330

7. Iğdır dan kimler var. Oval Ofis tartışmasına benim bakışım . Selam web siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 330

8. selamun aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun

9. Bu konu : ” Oval Ofis tartışmasına benim bakışım ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 481

10. Kayseri dan kimler var. Oval Ofis tartışmasına benim bakışım . Selam siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , emin – 345

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Oval Ofis tartışmasına benim bakışım ” çok güzel. Selamlar siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 236

12. Niğde merkezden ben ali. Slm paylaşımınız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-03-2021 15:31:32

13. Bu konu : ” Oval Ofis tartışmasına benim bakışım ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 345

14. Merhabalar web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım

16. Bu konu : ” Oval Ofis tartışmasına benim bakışım ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 318

17. Çanakkale dan kimler var. Oval Ofis tartışmasına benim bakışım . Selam sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun , memo – 235

18. Bingöl merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, twitter da paylaştım 01-05-2021 17:44:07

19. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım 02-05-2021 21:45:04

20. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:30:40

21. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

22. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

23. Malatya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-05-2021 18:06:34

24. Rize merkezden ben doruk. Slm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 02-06-2021 15:50:27

25. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, saolun 08-06-2021 02:57:53

26. Tunceli merkezden ben memo. Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-06-2021 19:02:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link