Kategoriler
Genel

Overwhelmed ..

Dışarıda bok gibi bir fırtına gibi geliyor. Çabalarımıza ve araştırmamıza ne odaklanmamız gerektiğini bilmiyorum.

Medya bizi bir ton saçmalıkla bombalıyor gibi görünüyor, korona ABD ve Avrupa’ya bir dakika bile vurmadan önce, WW3’teki gölge komutanı soleimani’nin suikastı, doğrudan bir kıyamet virüsü pandemisine (yani medya portreleri) ). Şimdi yarış savaşları, sürekli yeni pedo halkaları, zorunlu aşılar, takip ve izleme, heyecan ve daha fazlası için koz.

Biraz açıklığa ihtiyacımız var. Kuşkusuz bunun% 90’ı tam bir sis perdesi, dışarı pompaladıkları daha fazla hikaye, bir hafta sonra önemli şeyleri unuttuğumuz gibi geliyor.

Neye odaklanmalıyız? Şu anda tuzak nedir?

… 1Drumcode tarafından gönderildi
[comments]

“Overwhelmed ..” için 36 yanıt

Artvin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 29-05-2020 04:55:50

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 21:50:02

Antalya merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 11-06-2020 22:36:24

Manisa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-06-2020 23:52:06

Adana merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-06-2020 04:05:42

Sinop merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2020 08:05:40

Hatay merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-09-2020 13:51:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir