Burada pek bir şey görmüyorum ama bana öyle geliyor ki, oyları sayanlar için herhangi bir sebepten dolayı sandıklardaki kozu diskalifiye etmeleri ve hatadan bağımsız olarak biden pusulalarını kabul etmeleri çok daha kolay olacaktır. Bunu engelleyen veya izleyen biri veya herhangi bir şey var mı?

Author

45 Comments

1. selamun aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Erzurum merkezden ben Hasan. Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-11-2020 22:10:11

3. Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Selamlar paylaşımınız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-11-2020 06:01:57

7. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? . Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 101

8. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , banu – 43

9. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 480

10. Gürbüz Reply

Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. Slm paylaşım yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Burdur dan kimler var. Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? . Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , hatice – 288

13. Diyarbakır merkezden ben banu. Mrb siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-11-2020 18:04:43

14. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 147

15. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Slm siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 370

16. Muş dan kimler var. Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? . Mrb web siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 452

17. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler , ali – 335

18. Selam herkese siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

19. Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, saolun

20. Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 03-12-2020 00:37:26

21. Selam siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

22. Manisa dan kimler var. Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? . Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , Emine – 474

23. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki iyi, saolun , Aylin – 112

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 265

25. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 372

26. Batman dan kimler var. Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? . Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, tebrikler , Aylin – 163

27. Kütahya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:41:42

28. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 312

29. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 275

30. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 304

31. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım , Aylin – 124

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 417

33. selam arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

34. Tunceli merkezden ben Emine. Mrb paylaşım vallaha çok güzel, saolun 11-01-2021 20:00:29

35. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 376

36. Diyarbakır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 15-01-2021 16:50:48

37. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 111

38. Merhaba herkese paylaşım gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 102

40. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 469

41. Amasya merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz harbiden çok güzel, şukuladım 26-02-2021 16:23:50

42. Bu konu : ” Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 176

43. Yozgat dan kimler var. Oy pusulalarında koz mektubu atmak mı? . Merhabalar paylaşım harbiden çok güzel, tebrikler , banu – 383

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link