Oy vermek önemli değil

Oy vermek önemli değil. Her şeyden önce, halk oylarının sayısına rağmen kimin kazandığını seçim heyeti belirler. Yani ülkenin% 55’i Demokrat Parti’ye oy verse Cumhuriyetçi Parti hala kazanabilir. İkincisi, mantıklı bir şekilde düşünün. Hükümetin / CIA’nın diğer ülke seçimlerine kaç kez müdahale ettiğine bakın. Diğer ulusların seçimlerini kontrol ediyorlarsa / etkiliyorlarsa, kendi seçimimizi kontrol etmek istemeyeceklerini düşünmenize neden olan şey nedir? Kimin en güçlü ulusun liderlerinden biri olacağı konusunda ortalama bir joe’nun söz sahibi olmasına izin vereceklerini dürüstçe düşünüyor musunuz? Bunu halka bırakacaklarını dürüstçe düşünüyor musun? Kolayca etkilenen aynı halk mı? Tarih boyunca propaganda yaptıkları aynı halk mı? Tabii ki değil. Öyleyse neden kelimenin tam anlamıyla herkes ve her tür şirket / kuruluş oylamayı teşvik ediyor gibi görünüyor? Neden tüm bu nüfuzlu insanlar, “yurttaşlık göreviniz” olarak adlandırarak sizi oy kullanmaya zorluyor? Böylece sorumluluk sana düşebilir. Böylece sizin başınıza gelen sorunları suçlayıp suçlayabilirler. Başkan insanları batırdığında ya da alt üst ettiğinde, “Onu göreve koyan sensin!” Demokratik bir cumhurbaşkanı ise cumhuriyet medyası demokratları suçlayacak ve bu ülkede yanlış olan her şeyi onlara yükleyecektir. Ve eğer cumhuriyetçi bir cumhurbaşkanı ise, demokratik medya bu ülkede yanlış olan her şeyi cumhuriyetçilerin üzerine yükleyecektir. Kitaptaki en eski numara. Böl ve fethet. İnsanları ayırın ve birbirleriyle kavga etmelerini sağlayın. Dikkatlerini dağıtın ve tıpkı kendileri gibi acı çeken yurttaş olduklarını düşünmelerini sağlayın. Gerçekte politikacılar hepimizin düşman olduğu zaman. Hangi tarafta olduğu önemli değil, hepsi yozlaşmış. İster cumhuriyetçi ister demokratik olsun, ikisi de bizi mahvediyor. Tüm bu “cumhuriyetçi politikacılar ve demokratik politikacılar” meselesi sadece bir gösteri. Son olarak işte mevcut siyasi alanı mükemmel bir şekilde tanımladığını düşündüğüm siyasi bir çizgi film: https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/gwkpt4/they_view_us_as_pawns_dont_forget_that/?utm_source=share&utm_medium=ios_app Bunlar sadece benim mevcut düşüncelerim / iki bu konuda sent.

“Oy vermek önemli değil” üzerine 34 yorum

1. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 345

2. Sinop merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-11-2020 01:39:18

3. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 24

4. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 200

5. Bitlis merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 14-11-2020 16:17:06

6. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 56

7. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 133

8. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 420

9. Aydın merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 26-11-2020 22:52:01

10. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , hatice – 261

11. Düzce merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler 06-12-2020 14:06:45

12. Bilecik merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 19:51:26

13. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 121

14. Kars dan kimler var. Oy vermek önemli değil . Slm paylaşımınız inanılmaz güzel, teşekkürler , Hasan – 172

15. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden mükemmel, şukuladım , mehmet – 280

16. Hatay dan kimler var. Oy vermek önemli değil . Selam paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 332

17. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 197

18. Osmaniye dan kimler var. Oy vermek önemli değil . Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, tebrikler , Hasan – 295

19. Çankırı dan kimler var. Oy vermek önemli değil . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 375

20. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , banu – 447

21. Kastamonu dan kimler var. Oy vermek önemli değil . Slm web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım , ziya – 253

22. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim mükemmel, sağolun , mehmet – 74

23. Bayburt dan kimler var. Oy vermek önemli değil . Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 19

24. Bu konu : ” Oy vermek önemli değil ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 260

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link