Aşılamaya başladıkları an, yeni covid suşu dünya çapında çok hızlı yayılıyor !!

Aslında İngiltere aşılanan ilk ülke değil, çünkü gelişmekte olan ülkelerde pek çok resmi olmayan deney ve test vardı.

Öyleyse …. bu yeni tür, bazı yan etkileri gizlemek ve kilidi uzatmak için tüccarlıktan mı korkuyor? Yoksa gerçek tehdit mi?

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 92

2. Ankara merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan gerçekten güzel, face de paylaştım 26-12-2020 07:02:22

3. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 26-12-2020 07:02:28

4. Kırklareli dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 108

5. Düzce dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . Selamlar web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 88

6. Merhaba herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

7. Sinop merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 10-01-2021 12:16:09

8. Düzce dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 22

9. Kütahya dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . Slm web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 180

10. Bu konu : ” Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım , Emine – 239

11. Selam paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 106

13. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

14. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun

15. Hatay merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-02-2021 02:37:56

16. Bu konu : ” Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 404

17. Bu konu : ” Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 467

18. Bingöl dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 423

19. Mersin dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , ziya – 290

20. Gümüşhane dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . Merhaba siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 13

21. Bu konu : ” Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 130

22. Denizli dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun , emin – 213

23. Batman dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 32

24. Kütahya dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . Selam web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 328

25. Bitlis dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . Selamlar web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , banu – 217

26. Muş dan kimler var. Öyleyse … Aşı gerçek katil mi, sadece kısırlaştırma değil mi? . Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 454

27. Diyarbakır merkezden ben emin. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-04-2021 22:11:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link