Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak!

Haha, herkesin umurunda olduğu gibi, adım atmaya yetecek kadar, çünkü bu, sosyal medyadan kaybolmaktan men edilmenizin ya da ödenmesinin nedeni bu, belki de adil değil ya da “kazanmışlar” her neyse, ama ne kadar bencilce, İsa dünyayı düzeltebilir ve hala birkaç yaşamda ihtiyaç duyacağın kadarına sahip olmak

“Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak!” üzerine 19 yorum

1. Kars dan kimler var. Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, tebrikler , Emine – 24

2. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, sağolun 17-01-2021 11:19:04

3. Tekirdağ dan kimler var. Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! . Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 492

4. Trabzon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 18:20:15

5. Van dan kimler var. Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! . Selamlar siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 213

6. Bu konu : ” Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 161

7. Kırşehir dan kimler var. Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! . Mrb web siten yeminle iyi, face de paylaştım , ali – 386

8. Bu konu : ” Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 377

9. Ordu dan kimler var. Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! . Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 202

10. Uşak dan kimler var. Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, sağolun , ali – 286

11. Ardahan dan kimler var. Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! . selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 42

12. Van dan kimler var. Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! . Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 99

13. Şanlıurfa merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-03-2021 12:17:56

14. Bu konu : ” Öyleyse ben yanılıyor muyum, yoksa en zengin insanların paralarıyla dünyayı eğitimle daha iyi hale getirme fırsatına sahip mi? Daha yeşil şeyler tüm işlerde lanet olsun ve hala zengin olmak! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, sağolun , ahmet – 294

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link