Öyleyse beni dinle .. uzaylılar.

Yani bu kulağa çılgınca gelecek ve konvansiyonlarda asla konudan bahsetmeyeceğim çünkü kulağa çılgınca geldiğini BİLİYORUM. Sadece tüm dinlere veya herhangi birinin inanabileceği her şeye saygı duyduğumu söyleyerek başlamak istiyorum, ancak bunu geçen yıldır düşünüyorum ve bana çok abartılı görünmüyor ve başka birinin sahip olup olmadığını bilmek istiyorum. bunu hiç düşünmemiştim. Peki ya “Tanrı” aslında bir uzaylıysa? Ya da birden fazla başka varlık ise (uzaylılar)? Gezegenimizi bir karınca çiftliği gibi düşünün ve bizi diğer türlerin arasına koyuyorlar ve sadece ne yaptığımızı görüyorlar. Ve ya piramitler, Paskalya adası vb. Gibi açıklanamayan tüm şeylere gerçekten onlar tarafından yardım edildiyse ya da onlar tarafından yapıldıysa, çünkü insan yaşamının ilerlemelerini başlatmak için onlarla bir tür iletişim ve ilişki kurduk. Ve İncil ve tüm bu dinsel şeyler, gerçekten de bir tür ahlak anlayışına sahip olmak ve bizim ve dünyanın nasıl olması gerektiğine dair kurallar koymak için bir “dünya düzeni” biçimidir. Şimdi sana söz veriyorum ben çatlak değilim, zihnim sürekli hareket ediyor ve düşüncelerim beni aşıyor.

Gönderen … justhere9419
[comments]

“Öyleyse beni dinle .. uzaylılar.” üzerine 14 yorum

1. Düzce merkezden ben banu. Merhaba web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 01-09-2020 11:08:57

2. Yozgat merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım 04-09-2020 20:58:07

3. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 09-09-2020 05:52:01

4. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-09-2020 19:44:29

5. Kırklareli merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:43:38

6. Mardin merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, saolun 19-10-2020 05:30:40

7. Bursa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun 21-10-2020 18:51:55

8. Van dan kimler var. Öyleyse beni dinle .. uzaylılar. . Selam paylaşım gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 366

Yorum yapın