Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin

On yıllardır araştırmacılar, bir koronavirüs için tek bir güvenli ve etkili aşı bulamadılar. Denemeler her zaman güvenlik endişeleri veya etkisizlik nedeniyle, genellikle hayvan deneme aşamasında sona erdi.

Yine de, zamanımızın sözde en kötü koronavirüsüne karşı, Batı dünyasında 4 mevcut. Rusya ve Çin’i de sayarsanız çok daha fazlası var. Bir yıldan az bir sürede.

Evet. Beni şüpheci biri haline getirin.

This Post Has 16 Comments

1. Aylin

Bursa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 11-03-2021 02:11:55

2. Gürbüz

Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-03-2021 06:17:30

3. mehmet

Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

4. gaye

Manisa dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . Slm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 366

5. elif yılmaz

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, teşekkürler 11-03-2021 22:40:23

6. ziya

Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden iyi, face de paylaştım , ziya – 83

7. Emine

Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. Mrb web siten cidden mükemmel, tebrikler , Emine – 73

8. ali

Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. memo

Çankırı merkezden ben memo. Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-03-2021 13:03:38

10. gaye

Mersin merkezden ben gaye. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 21-03-2021 14:50:47

11. elif yılmaz

İzmir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 19:41:05

12. Emine

Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 124

13. Anonim

Yalova dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, saolun , – 186

14. banu

Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 355

15. hatice

Konya dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 457

16. gaye

Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , gaye – 388

Bir cevap yazın