On yıllardır araştırmacılar, bir koronavirüs için tek bir güvenli ve etkili aşı bulamadılar. Denemeler her zaman güvenlik endişeleri veya etkisizlik nedeniyle, genellikle hayvan deneme aşamasında sona erdi.

Yine de, zamanımızın sözde en kötü koronavirüsüne karşı, Batı dünyasında 4 mevcut. Rusya ve Çin’i de sayarsanız çok daha fazlası var. Bir yıldan az bir sürede.

Evet. Beni şüpheci biri haline getirin.

Author

32 Comments

1. Bursa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 11-03-2021 02:11:55

2. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-03-2021 06:17:30

3. Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

4. Manisa dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . Slm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 366

5. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, teşekkürler 11-03-2021 22:40:23

6. Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden iyi, face de paylaştım , ziya – 83

7. Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. Mrb web siten cidden mükemmel, tebrikler , Emine – 73

8. Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Çankırı merkezden ben memo. Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-03-2021 13:03:38

10. Mersin merkezden ben gaye. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 21-03-2021 14:50:47

11. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 19:41:05

12. Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 124

13. Yalova dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, saolun , – 186

14. Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 355

15. Konya dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 457

16. Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , gaye – 388

17. Aksaray merkezden ben banu. Selamlar paylaşım harbiden güzel, teşekkürler 10-04-2021 12:24:38

18. Bolu dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . Slm sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 363

19. Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 15-04-2021 12:47:09

20. Ordu merkezden ben . Merhabalar web siten harbiden iyi, teşekkürler 29-04-2021 08:40:52

21. Eskişehir dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . Selam paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 206

22. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

23. Tokat merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 04-05-2021 04:48:46

24. Selam herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

25. Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

26. Aksaray dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . Selam herkese siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 107

27. Bu konu : ” Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 188

28. Yozgat dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 114

29. Niğde dan kimler var. Öyleyse, Covid Aşısı Konusunda Açıklamama İzin Verin . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, saolun , emin – 400

30. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-06-2021 05:35:47

31. Bayburt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, saolun 09-06-2021 22:35:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link