Kanıtları gözden geçirdikten sonra, otoriter bir gözetim devletini uygulamak için koronavirüsü bir bahane olarak kullanan elit komplocular olabileceği sonucuna vardım. Ama bu doğruysa – bu konuda tam olarak ne yapacağız? Bu insanlara karşı güçsüzüz – İnternetin çoğunu kontrol ediyorlar, medyanın çoğu yanlarında, çoğu insan söylediklerine inanıyor, silahların çoğuna sahipler – kötülüğün sahip olduğu güç miktarı cesaret kırıcı. Sahip olduğum tüm umutları tüketiyor çünkü yapabileceğim hiçbir şey yok.

Author

25 Comments

1. Karaman merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi vallaha iyi, sağolun 26-12-2020 05:50:29

2. Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 450

3. Yalova merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım 05-01-2021 12:10:51

4. İstanbul dan kimler var. Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? . merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 260

5. Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 216

6. Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. Selam paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 317

7. Selam herkese web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım

8. Çorum merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-02-2021 04:30:09

9. Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Bilecik merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım 17-02-2021 15:50:11

11. Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 194

12. Merhaba web siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 13

14. Afyon dan kimler var. Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? . Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 121

15. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

16. Denizli dan kimler var. Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? . Slm bu web sitesi inanki güzel, saolun , gaye – 296

17. Selam herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler

18. Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, saolun , hatice – 322

19. Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 306

20. Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun , Emine – 276

21. Kırıkkale merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, saolun 01-04-2021 06:05:33

22. Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 182

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Öyleyse, seçkinler Büyük Sıfırlamayı devralıyorsa ve ne yapmayacağız – bu konuda ne yapacağız? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 178

24. Uşak merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım harbiden mükemmel, saolun 17-04-2021 10:29:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link