Eh, eski rakiplerinden birkaçını neredeyse yarıştan çekilmeleri için rüşvet verilmiş gibi rahat işlere sokması komik.

Sorunuzu cevaplamak için, onun seçimleri hakkında hiçbir olumlu düşüncem yok. Tüm çeşitlilik işe alımları

Ve şimdi 4 yıldır ‘takımı’ ve BLM orospusunu dinlemek zorunda kalıyoruz ve söz verdikleri değişikliklerden onları sorumlu tutmamızı talep ediyoruz.

Author

17 Comments

1. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

2. Merhaba web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Düzce dan kimler var. Öyleyse şimdi o koz taraftarlığı artık yok- atadığı insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar siteniz cidden iyi, face de paylaştım , – 485

4. Şırnak dan kimler var. Öyleyse şimdi o koz taraftarlığı artık yok- atadığı insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 148

5. Erzurum dan kimler var. Öyleyse şimdi o koz taraftarlığı artık yok- atadığı insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 75

6. Mrb paylaşımınız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

7. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok iyi, twitter da paylaştım

8. Rize dan kimler var. Öyleyse şimdi o koz taraftarlığı artık yok- atadığı insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? . Mrb siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 358

9. Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 09-02-2021 01:42:38

10. Antalya dan kimler var. Öyleyse şimdi o koz taraftarlığı artık yok- atadığı insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ziya – 98

11. Malatya merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa cidden güzel, linkedinde paylaştım 11-02-2021 11:43:36

12. Bu konu : ” Öyleyse şimdi o koz taraftarlığı artık yok- atadığı insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 216

13. Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

14. Mardin merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım 27-02-2021 00:22:49

15. Manisa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-03-2021 10:31:23

16. Isparta merkezden ben gaye. Slm web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım 06-03-2021 19:38:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link