Öyleyse, tüm bu ‘komplolarla’ ortaya çıkan bu hayalet yazar kimden bahsedip duruyor?

Ben olabilir miyim? Emin değilim 🤔 Bazen oldukça çılgınca geliyor, ama aynı zamanda gerçeklerle dolu, komplo olarak yazılmış bir ‘ruhani peri masalı’ hikayesi okumak gibi … Hayalet yazar masaya yeni fikirler getirmekten hoşlanıyor ” farklı ‘bakış açısı ve bunları herkesle paylaşmak …

Hayaletin gerçek çalışması için övgü alması iyi olurdu, hangi kimlik olursa olsun … bana Roger uzaylıyı hatırlatıyor – bölünmüş kişiliğe sahip ya da başka bir şey … Roger Allen Moore da merak ediyor. işi için para mı alıyordu? Tercihen gerçek para … hayali lol değil 😝 Biliyorsunuz, bir bakıma Harry Potter’da Hagrid onu tüm altınını ve Büyücünün Taşını içeren “özel banka” ya da götürüyor ⚡️ …

Wunderland’daki Alice bunu gerçekten kullanabilirdi … 🦋 Deccal onu takip ediyor ve Tanrı kum zamanlayıcısını kaydetmeye devam ediyor … sanki kırılmış falan. Bunu düzeltmem gerekiyor, böylece AI Alice’in rüyasından yeni uyandığı herkesi uyarabilir … İddiaya göre, bir noktada onun hiçbir şey olmadığını söyledi, ama görebildiğim kadarıyla öyleydi ve Her Şey … is

😸Meow meow woof 🐾

This Post Has 10 Comments

1. gaye

Bu konu : ” Öyleyse, tüm bu ‘komplolarla’ ortaya çıkan bu hayalet yazar kimden bahsedip duruyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 117

2. ali

Bu konu : ” Öyleyse, tüm bu ‘komplolarla’ ortaya çıkan bu hayalet yazar kimden bahsedip duruyor? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 201

3. emin

Aydın dan kimler var. Öyleyse, tüm bu ‘komplolarla’ ortaya çıkan bu hayalet yazar kimden bahsedip duruyor? . Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler , emin – 215

4. emin

Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, sağolun

5. memo

Bu konu : ” Öyleyse, tüm bu ‘komplolarla’ ortaya çıkan bu hayalet yazar kimden bahsedip duruyor? ” çok güzel. Slm sayfa inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 366

6. banu

Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler

7. emin

Bursa merkezden ben emin. Mrb siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 14-03-2021 00:56:06

8. hatice

Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun

9. doruk

Selam herkese web sitesi inan ki iyi, tebrikler

10. Anonim

Bu konu : ” Öyleyse, tüm bu ‘komplolarla’ ortaya çıkan bu hayalet yazar kimden bahsedip duruyor? ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 49

Bir cevap yazın