Yani…

Bilmediyseniz – “oyunun” parçası (“heglian diyalektiği” olarak adlandırılır) – kendi kendini tayin eden “elit” in belirli bir tepkiyi öngörerek, belirli bir çözüme götüren bir problem yarattığı yerdir.

Bu, mevcut “siyasi iklim” için de geçerli. Dünyanın her yerindeki “hükümetler” in anlamsız şeyler yapmasının bir nedeni, mevcut hükümeti “alt üst etmek” ve yeni bir tane kurmak ve ppl’nin “kendi” fikirleri olduğunu düşünmesini sağlamaktır. (Elbette, kendi güvenliğiniz için küçük işletmeleri kalıcı olarak işsiz bırakıp müşterileri büyük kutu satış noktalarına / mağazalarına yönlendirirken, kasıtlı olarak büyük bir enflasyon kampanyası oluşturma sürecinde insanlara “yardım etmek” için para basarak ulusları iflas ettiriyorlar ve koruma “ve tabii ki bu süreçte yüksek miktarda” ödeme “almak ve / veya uymazlarsa tehdit edilmek) …

Yani … “onlar” bir noktada insanların “isyan” etmesini ve yeni “daha adil” bir hükümet talep etmesini ve “halkın” bunun “kendi fikirleri” olduğunu düşünmesini tamamen bekler … (ve BM askerleri / vb. “kendi güvenliğiniz ve güvenliğiniz için” içeri girmekten mutluluk duyacaktır) …

Yani … eğer / ne zaman olursa – sadece “farkında olun”. İyi / dürüst kişi ile bu şekilde davranmaya çalışanlar arasındaki farkı anlatmayı öğrendiğinizden emin olun … Bazıları “iyi” gerçek / dürüst özgürlük seven liderler olacaktır … Ama aynı zamanda bazıları çok olacaktır. “iyi” gibi davranan çok kötüler. Bu yüzden sadece farkında olun ve farkı görebildiğinizden emin olun …

Author

28 Comments

1. Adıyaman merkezden ben Hasan. Slm siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım 14-02-2021 09:07:49

2. Sinop dan kimler var. öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 88

3. Çankırı dan kimler var. öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … . Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 1

4. Muğla merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-02-2021 21:13:27

5. Bu konu : ” öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle iyi, şukuladım , hatice – 343

6. Diyarbakır merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 19-02-2021 16:51:34

7. Bolu merkezden ben . Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, saolun 27-02-2021 07:52:33

8. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım

9. Bu konu : ” öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , gaye – 25

10. Batman dan kimler var. öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 368

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … ” çok güzel. Selam siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 70

12. Karaman dan kimler var. öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 196

13. Tokat merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-03-2021 00:26:11

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 366

15. Elazığ merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, teşekkürler 03-04-2021 12:57:03

16. Selam herkese sayfanız valla çok iyi, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 390

18. Malatya dan kimler var. öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … . Mrb siten vallaha mükemmel, teşekkürler , hatice – 221

19. Kırşehir merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2021 05:41:52

20. Bu konu : ” öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … ” çok güzel. Mrb siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 245

21. Kırşehir dan kimler var. öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, sağolun , – 435

22. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … . Merhaba paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 10

23. Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” öyleyse, “yeni” politikacılardan haberdar olun … ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler , ali – 155

25. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, teşekkürler 09-06-2021 20:42:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link