Şehriniz, eyalet maske sırasını kaldırdı. Bir pislik gibi değil, birine giymeyeceğini söylemenin doğru yolu nedir?

Açıkçası, işletmelerin içinde veya otoparklarında görev alabilirler.

Merak ediyorum, insanların gerçekten maske takmama hakları var mı? Yoksa tercih ettikleri her yerin hakkı mı?

Tüm işler sizi zaten söylemeden onu takmaya zorlayacaksa, bir maske görevini kaldırmak pek de yararlı görünmüyor.

Küçük bir işletme sahibi olarak bu konuyu da anlıyorum, bu yüzden bir videoda bitmemenin doğru yolu konusunda kafam karıştı.

Author

29 Comments

1. Selam herkese sayfa cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Kayseri dan kimler var. Oynamanın doğru yolu nasıl? . Selam sayfan yeminle çok iyi, şukuladım , Aylin – 327

3. Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-04-2021 14:56:06

4. Selam herkese siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, şukuladım 07-04-2021 22:45:54

6. Manisa dan kimler var. Oynamanın doğru yolu nasıl? . Slm bu web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 417

7. Bu konu : ” Oynamanın doğru yolu nasıl? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler , Hasan – 224

8. Bu konu : ” Oynamanın doğru yolu nasıl? ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , hatice – 253

9. Selam paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler

10. Bingöl dan kimler var. Oynamanın doğru yolu nasıl? . Slm siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 456

11. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-04-2021 13:21:21

12. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Oynamanın doğru yolu nasıl? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 330

13. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

14. Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun

15. Slm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

16. Bingöl dan kimler var. Oynamanın doğru yolu nasıl? . selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 20

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Oynamanın doğru yolu nasıl? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 351

18. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, sağolun 20-05-2021 08:49:36

19. Siirt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, teşekkürler 27-05-2021 15:33:08

20. selamun aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

21. elif yılmaz Reply

Slm sayfan cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Aksaray merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 06-07-2021 04:35:58

23. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, sağolun

24. Kütahya dan kimler var. Oynamanın doğru yolu nasıl? . Slm siten süper ötesi güzel, tebrikler , doruk – 68

25. Osmaniye merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 17:50:24

26. Bitlis merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 11:37:22

27. Karaman merkezden ben Hasan. Selam siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 15-07-2021 23:47:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link