Dünya çok kısa bir süre içinde çılgına dönmüş gibi mi görünüyor? Gökyüzü düşüyor gibi geliyor, biz onlara karşıyız, dünyanın sonu geliyor, kime veya neye inanacağınızı bilmiyor musunuz? Kaygı, korku ve depresyonla mı dolusunuz? Belki de bunların hepsi tasarım gereğidir. Belki de bu zihinsel kaos üretilmiştir ve kendi yaşamlarımız üzerinde gerçekten ne kadar kontrole sahip olduğumuzla ilişkilidir. Harekete geçemeyecek veya direnemeyecek kadar felçli olmaları için herkesin moralini bozmanın iyi bir yolu ne olabilir? Çoğunluk olduğumuz gerçeğinden uzaklaşmak için mi? Birçoğumuz için odağımızı Tanrı’dan uzaklaştırmak mı? Belki de onların tuzağına düşüyoruz. Belki de odağımızı değiştirmemiz gerekiyor.

Sonsuza dek Rab’be güvenin; Çünkü Rab Tanrı ebedî bir kayadır. İşaya 26:4

…CrispyMachine tarafından gönderildi
[comments]

23 Comments

1. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 250

2. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 63

3. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Slm web siten inanki hayran edici, şukuladım , emin – 268

4. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Slm sayfa yeminle hayran bıraktı, saolun , ali – 146

5. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden mükemmel, sağolun , ahmet – 43

6. Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2021 07:41:28

7. Ordu dan kimler var. oynanıyor muyuz? . Selamlar siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 404

8. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, sağolun

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 48

10. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , mehmet – 240

11. Yalova dan kimler var. oynanıyor muyuz? . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, tebrikler , mehmet – 341

12. Artvin dan kimler var. oynanıyor muyuz? . Merhabalar web siteniz valla iyi, teraziye tıkladım , – 57

13. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 256

14. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 431

15. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım , ziya – 463

16. Van dan kimler var. oynanıyor muyuz? . Selam paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 29

17. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

18. Diyarbakır dan kimler var. oynanıyor muyuz? . Slm siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 118

19. Bu konu : ” oynanıyor muyuz? ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 322

20. Batman dan kimler var. oynanıyor muyuz? . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 429

Write A Comment