Oyun bitti adamım

Bu mu? Gerçekten mi??

21 Aralık … bir baskıydı Q … bir baskıydı Donald Trump … bir baskınaydı

NWO burada ve artık bunu inkar etmek mümkün değil, son teknoloji sansürü bunu fazlasıyla açıklığa kavuşturdu.

Yani bitti mi, kaybettik mi? Kalan bir şey var mı?

Zorunlu aşılama, konuşma özgürlüğü yok, Büyük Sıfırlama yakın gelecekte mağazada ve söyleyebileceğim kadarıyla, yolda duran hiçbir şey yok

Oyun bitti

“Oyun bitti adamım” üzerine 14 yorum

1. Bilecik merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 09-01-2021 10:22:58

2. Bu konu : ” Oyun bitti adamım ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 77

3. Kayseri dan kimler var. Oyun bitti adamım . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler , banu – 244

4. Giresun dan kimler var. Oyun bitti adamım . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 332

5. Iğdır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:22:25

6. İstanbul merkezden ben ali. Slm web siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 13:39:17

7. Bu konu : ” Oyun bitti adamım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, şukuladım , Aylin – 409

8. Bu konu : ” Oyun bitti adamım ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 469

9. Adana merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sağolun 23-01-2021 03:29:09

10. Diyarbakır dan kimler var. Oyun bitti adamım . Selam sayfanız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 108

11. Karaman dan kimler var. Oyun bitti adamım . Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 453

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link