Kategoriler
Genel

Oyun bize nasıl asker olunacağını öğretmenin bir yoludur.

Ben 17 yaşındayken şu anda biraz Call of Duty oynamayı seven biriyim ve geçen gün en yeni olanı oynuyordum ve bir aydınlanmaya geldim. Silahlar, sesler, kan, silahların isimleri, animasyonlar, bu oyunlardaki her şey temelde alacağı gerçek şeye yakın. Ne kadar çok oynarsam, savaş hakkında gerçekte bildiğim bilgi miktarını o kadar çok anlıyordum, dürüst olmak gerekirse, sadece bu oyunları oynamak için harcadığım zamandan dolayı gerçek bir silahı kullanabileceğime ve kullanabileceğime inanıyorum. Gittikçe daha fazla çocuk bu oyunları sadece eğlence için kullanıyor ve kullanıyor, ancak zaman geldiğinde hükümetin ateşli silahları ve patlayıcıları tam olarak nasıl kullanacağını bilen milyonlarca yeni acemi var. Ancak bu çocuklar sadece silahları kullanmakla kalmayacak, aynı zamanda temel taktikler hakkında kapsamlı bilgiye sahip olacak ve senaryoları bu oyunları kullanmayan yeni bir işe alımdan çok daha kolay tespit edebilecekler.

Video oyunları da son derece bağımlılık yapar. İnanılmaz derecede bağımlılık yapıcı gibi, ama oyun bağımlılığı hakkında tek bir kelime duymuyorum çünkü hayatın şu andaki yolu.

Gerçek hayatta bir hedefin KOİ'den daha 100x daha zor olduğunu anlıyorum, ama kesinlikle şartlandırıcı.

Bunlar sadece düşüncelerim, bir tartışmayı çok isterim.

“Oyun bize nasıl asker olunacağını öğretmenin bir yoludur.” için 22 yanıt

Uşak merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 22-02-2020 11:12:48

Uşak merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2020 15:56:18

Sakarya merkezden ben ali. Mrb paylaşım inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2020 06:45:06

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 18-03-2020 19:27:13

Bayburt merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun 23-03-2020 09:18:19

Düzce merkezden ben mehmet. Selamlar web siten yeminle mükemmel, şukuladım 26-03-2020 12:03:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir