Gizli El Görüşmesi. Aşağıdaki olağandışı röportaj, Gizli El adıyla anılan, Dünya üzerindeki yönetici kan hatlarından birinin üyesi olduğunu iddia eden bir kişiyle ilgilidir. Oldukça yararsız bilgiler verilse de, röportaj aynı zamanda gezegenimizdeki büyük resimde neler olup bittiğine dair güçlü, dönüştürücü bir bakış açısı veriyor.

https://www.wanttoknow.info/secret_societies/hidden_hand_081018

Dürüst olmak gerekirse, benim için bu, yaptıkları şeyi neden yaptıklarına göre mantıken olabildiğince derin. Okuduğumdan beri neredeyse bir buçuk yıldır bununla uğraşıyorum Bu kötü boi ile işinizi bitirdikten sonra muhtemelen ziyaret etmelisiniz

Www.lawofone.info

Bu içeriğe aşina iseniz, bu konudaki fikirlerinizi duymak isterim.

Author

12 Comments

1. Selamlar web siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler

2. Kilis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım 16-03-2021 12:31:43

3. Gümüşhane dan kimler var. “Oyun dışında kimse gerçekten ölmez ve kimse gerçekten acı çekmez. Oyun gerçek değil. Gerçek gerçekliktir. Ve bunu nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra, oyun içinde gerçekliğinizi ifade etme gücüne sahip olursunuz. “ . Selam web sitesi inanki çok güzel, tebrikler , ali – 423

4. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım

5. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler

6. Bu konu : ” “Oyun dışında kimse gerçekten ölmez ve kimse gerçekten acı çekmez. Oyun gerçek değil. Gerçek gerçekliktir. Ve bunu nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra, oyun içinde gerçekliğinizi ifade etme gücüne sahip olursunuz. “ ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 477

7. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Muş merkezden ben doruk. Selam paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2021 04:30:36

9. Bu konu : ” “Oyun dışında kimse gerçekten ölmez ve kimse gerçekten acı çekmez. Oyun gerçek değil. Gerçek gerçekliktir. Ve bunu nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra, oyun içinde gerçekliğinizi ifade etme gücüne sahip olursunuz. “ ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 477

10. Rize dan kimler var. “Oyun dışında kimse gerçekten ölmez ve kimse gerçekten acı çekmez. Oyun gerçek değil. Gerçek gerçekliktir. Ve bunu nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra, oyun içinde gerçekliğinizi ifade etme gücüne sahip olursunuz. “ . Merhaba herkese web siteniz inanki hayran edici, şukuladım , ali – 274

11. Bu konu : ” “Oyun dışında kimse gerçekten ölmez ve kimse gerçekten acı çekmez. Oyun gerçek değil. Gerçek gerçekliktir. Ve bunu nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra, oyun içinde gerçekliğinizi ifade etme gücüne sahip olursunuz. “ ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden mükemmel, face de paylaştım , doruk – 344

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link