Kategoriler
Genel

Oyun Sonu Covid 19

Tamam, burası bir komplo sitesi olduğu için, korona virüsü hakkındaki teorim burada. Güncellemeleri 6 haftadır takip ediyorum ve son oyunun ne olduğunu merak ediyorum.

Bu yüzden bugün bir ateşkesim vardı. 9/11 vatanseverlik hareket tarzının 2. değişikliğinin sona ermesiyle ilgili. Beni dinleyin, 26 Ocak'ta bok Çin'de gerçekleşmeye başladı. Enfekte 1 Mart'a kadar yaklaşık 80k'ye yükselir, sonra iyileşir, iyileşen sayısı hızla virüsün yaktığı 3k ölümle karşılaştığınız 72k'ye yükselir ve her şey iyidir. Çin hükümeti karantina için harika görünüyor. Hızlıca 16 milyon insanı karantinaya aldılar ve İtalyan halkı orada şarkı söyleyip ilerleyen evlerde. Fransa ve İspanya davayı takip ediyor. sokaklarda isyan veya şiddet yok. Bir hafta on gün sonra ABD ortaya çıkıyor ve toplu karantina diyor. ABD'deki siyasi gerginlik ve yoksulluk seviyesi ve borçlanma nedeniyle tüm cehennem frenleri gevşiyor, ayaklanmalar, silah sesleri, pandemonium, bin şehirde LA isyanlarını düşünüyor. Hükümet sıkıyönetim ilan etti ve BM getirildi. İsyanlardan ve silahlardan gelen ölüm sayısı koronavirüs ölüm oranını binlerce aşacak ve 2. değişikliğin kötü olduğu ve silah kontrolü ve müsadere olduğu kabul edilecek. tek alternatif. Sadece bu ülkelere silahları yok ve karantinalarının ne kadar huzurlu olduğuna bakın. Nüfusun çoğu silahlarını memnuniyetle döndürecek ve diğerleri silahlar yasadışı hale geldikçe ve müsadere başladığında suçlular yuvarlanacak.

“Oyun Sonu Covid 19” için 20 yanıt

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 15-03-2020 13:24:19

İzmir merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 15-03-2020 13:55:31

Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 15-03-2020 14:19:36

Kastamonu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 15-03-2020 14:24:06

İstanbul merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-03-2020 10:00:54

merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir