Bu yazıda daha fazlası var, biraz araştırdım ama buradakilerin tam yeteneğine sahip değilim, sanırım birisi kapatılamayan bir doğrudan erişim tüneli bağlantısı oluşturdu, inanıyorum ki işletme düzeyinde seyahat ediyor Oyunun sahibi olan aynı kişiye ait şirket ve oyun sahtekarlığında kullanılan platforma doğrudan bağlanıyor …

If a stock that had a 45% SI (140,000 shares shorted) squoze to 25k, then we are in for a treat with GME! There are millions of apes across the world holding the float multiple times over! from Superstonk

riiiight, dinle, eğer aynı kişi insanların takip etmesi için ekmek kırıntıları bırakıyorsa, o zaman DGAZF harflerin anlamında bir mesajdır ve bunun böyle olduğuna inanıyorum dga ZF (ret board), buna bakmak için bir gitariste ihtiyacım var , ayrıca ssh tüneli değil, DA doğrudan erişim tüneli …..

Bu kişi, ağırlık kaldırma maymunları için maymun eğitiminin bir parçası olarak oyun ve diğer hayvanlarla ilgileniyor mu, tamamen kırışmış ve onunla pürüzsüz, büyük gözlüklü gorrilla geek.jpg gorillagrin.jpg evet o yapıyor. Açgözlü, kıskanç bir maymun olmadığı için her zaman başkalarına dönük olan gorrillla burun (tp) yaşı ve metropol hattında okumak için satılık evler her gün işe giriyor ( hangi tarihler, hangi evler, öğleden önce veya öğleden sonra eve giderken çalışmak için tren yolunda bedava kağıt) (şimdi evden çalışıyoruz) D (4) .aily G.grup A (1) ssign.Zeta (26) Field (hakkında bir şey haileys kuyrukluyıldızı burada, halleyini biliyorum ama yeniden kuşaklar var) sayfa 2-3’ü (MÖ) okurken 2 = bc = 3 2 + 3 = 5 = E Eğer bu doğruysa, B} yol yayınımız C} iletişim E} ncoded 2 + 3 = 5 + 5 = 10 ancak 5 aynı zamanda% (PAR SEC’e de yakın) işaretidir, eksik olan tek harf A = 1’dir, eğer “işaret” kelimesini bir işaret olarak alırsanız ve farkına varırsanız kodları ve kodlanmış sinyalleri arayan kişilerdir, 1 çok özeldir çünkü “a” harfinin alfabedeki ilk yerinden itibaren “1” olarak kabul edilmesine izin verir, n M olur, sigM eğer A harfini tekrar harf olarak eklersek ( Numarayı zaten kullandığımız için) SIG kelimesini alıyoruz MA 1 “olarak” a + A = 2 SIGMA’yı verir. a-1! eski iddia A-2 “dedi” b3 £ poundB-4 $ dolar c5% yüzde C6 ^ caps lock d7 & descend D8 * date e9 (intoE0) out of

benim sorularım, bir par saniyenin yüzdesi olarak yörüngedeki uydu hızı nedir, “a ayrıştırma c” bir şey ifade eder mi? Lütfen birisi bu konuyu inceleyecek mi?

yayın iletişimi kodlandı mı? MATRIX filminden mi geliyor?

Sigma 1 sahtekarlığı gösterir mi?

34 Comments

1. Selamlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

2. Hakkari dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 90

3. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 17-05-2021 20:46:14

4. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-05-2021 01:05:06

5. Mrb web siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

6. Aksaray dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 102

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın valla güzel, şukuladım

8. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Mersin merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 21-05-2021 03:04:15

10. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-05-2021 23:18:51

12. Siirt dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, tebrikler , mehmet – 111

13. Gaziantep dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Selamlar sayfan gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 386

14. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 427

15. Mersin merkezden ben memo. Slm sayfa süper ötesi çok iyi, saolun 30-05-2021 00:39:46

16. İzmir dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Merhaba herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 367

17. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

18. Yozgat merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz yeminle çok güzel, sağolun 12-06-2021 10:54:04

19. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” oyunda bir şey ….. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha iyi, teşekkürler , ziya – 36

21. Siirt merkezden ben hatice. Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-06-2021 12:52:00

22. Van merkezden ben mehmet. Slm sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım 17-06-2021 03:57:15

23. Mardin dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Mrb web siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 362

24. Bu konu : ” oyunda bir şey ….. ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 123

25. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. oyunda bir şey ….. . selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 35

26. Bu konu : ” oyunda bir şey ….. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 112

27. Erzurum dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Mrb siteniz valla hayran edici, teşekkürler , banu – 67

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” oyunda bir şey ….. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden güzel, sağolun , elif yılmaz – 360

29. Bu konu : ” oyunda bir şey ….. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 7

30. Şanlıurfa dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Mrb siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 286

31. Çorum dan kimler var. oyunda bir şey ….. . Selam siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 68

32. Kilis dan kimler var. oyunda bir şey ….. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link