Esasen, halkın seçkinlere ve şirketlere para beslemesinin pek çok yolu var, ancak pandeminin abc’sini ve tüm bağlarımızı kesmek için ne yapabiliriz. Esasen tüm medyadan bir kopuş olur. tüm sosyal medya. Tüm uygulamalar. ve belki çoğu elektronik. Daha az YouTube veya reklam içeren herhangi bir şey. Boom bitti.

düzenleme: aynı zamanda aynı satın alma yerel ve küçük işletme desteği. Ve herhangi bir wall street shenanigans

Author

21 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 369

2. Tekirdağ merkezden ben ali. Slm web siten ciddiyim çok güzel, şukuladım 29-01-2021 22:31:23

3. Bilecik merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 30-01-2021 01:39:50

4. Kars dan kimler var. Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? . merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , – 345

5. Sivas merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, saolun 30-01-2021 03:04:15

6. Bitlis dan kimler var. Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? . Selam web siten cidden hayran edici, tebrikler , banu – 474

7. Bu konu : ” Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 89

8. Gaziantep dan kimler var. Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 267

9. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, sağolun 09-02-2021 22:32:28

10. Bu konu : ” Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 39

11. Bu konu : ” Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , – 191

12. Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım

14. Sinop merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 12-03-2021 00:43:05

15. Bu konu : ” Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 82

16. Hatay merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 15-03-2021 10:37:43

17. Kütahya dan kimler var. Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? . selamun aleyküm siten vallaha billaha güzel, saolun , gaye – 423

18. Tokat dan kimler var. Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? . Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 399

19. Kastamonu merkezden ben gaye. Selam sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 09-04-2021 21:57:02

20. Bu konu : ” Oyunların en iyisi olan şey beni düşündürdü … halkın çekebileceği en büyük şey nedir? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 448

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link