Dün yerel Lowes mağazamdaydım ve fırtına hasarından sonra bir muşamba tutacak bir ip arıyordum. Daha büyük, özel kesilmiş uzunluktaki halatların hepsi gitmişti. Özel ipin şu anda mevcut olmadığını belirten işaretler. Bana tuhaf geliyor. Covid-19 kaynaklarından mı yoksa merak edilen tüm bu karışıklıktan dolayı artan intiharlardan mı kaynaklanıyor? Düşünceler?

Author

67 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki iyi, linkedinde paylaştım 05-08-2020 14:38:56

2. Konya merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, twitter da paylaştım 05-08-2020 19:15:25

3. Merhaba paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 06-08-2020 05:08:08

5. Aydın merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 19:21:55

6. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 08:09:36

7. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Aksaray merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 15-08-2020 13:29:17

9. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-08-2020 16:23:38

10. Isparta merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım 26-08-2020 18:57:34

11. Çorum merkezden ben Emine. Selam siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 27-08-2020 04:45:23

12. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

13. Konya merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız cidden iyi, teraziye tıkladım 09-09-2020 01:21:13

14. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz vallaha çok güzel, şukuladım 17-09-2020 15:53:35

15. Selam sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. Selam bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

17. Sinop merkezden ben ahmet. Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 10:26:14

18. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:22:47

19. Giresun merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-10-2020 13:38:33

20. Çankırı dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 1

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 318

22. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 48

23. Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-11-2020 16:28:08

24. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 218

26. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler , hatice – 283

27. Şırnak dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 51

28. Çorum dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 391

29. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Muş dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . selamun aleyküm sayfan valla mükemmel, saolun , Aylin – 443

31. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 184

32. Slm paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

33. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle güzel, teşekkürler , – 320

34. Eskişehir dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 283

35. Isparta dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 490

36. Kırklareli dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Selam sayfanız gerçekten güzel, teraziye tıkladım , banu – 148

37. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 484

38. Bursa dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 95

39. Uşak merkezden ben doruk. Selam web siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 26-12-2020 23:31:02

40. Yalova dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . selam arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 449

41. Şırnak dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 25

42. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

43. Samsun dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 371

44. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız inanki çok iyi, sağolun 11-01-2021 23:47:39

45. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

46. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, sağolun , ali – 195

47. Mardin merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-01-2021 04:58:49

48. Aydın dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Selam sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 193

49. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Slm siten gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ali – 299

50. Karabük dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . selamun aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , gaye – 472

51. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 63

52. Nevşehir dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Merhaba siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 178

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 135

54. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım , Emine – 473

55. Sinop dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 309

56. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 234

57. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 159

58. Edirne dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 327

59. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 280

60. Mardin merkezden ben . selamun aleyküm web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 27-04-2021 11:53:47

61. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 4

62. Bu konu : ” Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 190

63. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selam siteniz valla hayran edici, sağolun 07-05-2021 04:24:05

64. Şırnak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, şukuladım 11-05-2021 14:03:33

65. Aydın dan kimler var. Özel kesim halatı Lowes’te mevcut değildir . Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 48

66. Aydın merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-05-2021 22:29:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link