Danıştığım şirketlerden biri, covid çekimleriniz olmadıkça kimsenin uçmasına / tren / metroya gitmesine izin vermeyecek. Bu, temelde, onlara seyahat edemeyeceğim için ulusal konuşma görevlerimi kapattıkları anlamına geliyor. Ne yazık ki bunun sadece başlangıç ​​olduğunu düşünüyorum …..

Author

36 Comments

1. Merhaba paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun

2. Sakarya dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 262

3. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun

4. Ardahan dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 104

5. Bu konu : ” Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle güzel, teşekkürler , hatice – 70

6. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. Denizli dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Hasan – 139

8. Çankırı dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 334

9. Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, şukuladım

10. Denizli dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Merhaba paylaşımın yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 189

11. Ankara dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 77

12. Bu konu : ” Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 417

13. Kırıkkale dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Mrb paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 118

14. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım 21-04-2021 02:34:59

15. Slm sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

16. Denizli dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , – 227

17. Bu konu : ” Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 186

18. Bu konu : ” Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki mükemmel, tebrikler , – 411

19. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bu konu : ” Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun , hatice – 98

21. Elazığ dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Selam herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 390

22. Iğdır dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Slm siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , ali – 423

23. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. Ankara dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, sağolun , ahmet – 238

25. Bu konu : ” Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ahmet – 150

26. Rize merkezden ben ahmet. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 22:35:46

27. Bitlis merkezden ben ali. Mrb siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-06-2021 14:41:50

28. Kars dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 340

29. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-07-2021 07:21:04

30. Bu konu : ” Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 482

31. Merhaba herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

32. Gümüşhane merkezden ben doruk. Mrb web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 18:44:04

33. Selamın aleyküm siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım

34. Artvin merkezden ben . Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler 20-07-2021 09:55:32

35. Mrb web siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link