Danıştığım şirketlerden biri, covid çekimleriniz olmadıkça kimsenin uçmasına / tren / metroya gitmesine izin vermeyecek. Bu, temelde, onlara seyahat edemeyeceğim için ulusal konuşma görevlerimi kapattıkları anlamına geliyor. Ne yazık ki bunun sadece başlangıç ​​olduğunu düşünüyorum …..

Author

12 Comments

1. Merhaba paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun

2. Sakarya dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 262

3. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun

4. Ardahan dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 104

5. Bu konu : ” Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle güzel, teşekkürler , hatice – 70

6. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. Denizli dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Hasan – 139

8. Çankırı dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 334

9. Denizli dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Merhaba paylaşımın yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 189

10. Ankara dan kimler var. Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili . Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 77

11. Bu konu : ” Özel şirket tarafından zorunlu tutulan COVID tatili ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 417

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link