İnsanlar covid, karantina, fatura kapıları, aşılar, DSÖ, maskeler vb. İle ilgili fikirlerini dile getirirken,% 95’i resmi anlatının söylediği şeyi tekrarlıyor. Görüşleri araştırmalarına değil, başkalarının bu konular hakkında söylediklerine dayanıyor. Kendileri herhangi bir araştırma yapmıyorlar ve bunun yerine ana akım medyanın kendileri için her şeyi düşünmesine izin veriyorlar. Tartışmalı bir konu ortaya çıktığında ve ne düşüneceklerini bilmediklerinde, doğrudan bu dolandırıcılık doğrulayıcılarına giderler. Snopes onlara neyin doğru neyin olmadığını söylemek. Daha sonra mutlak gerçeğe ulaştıklarına ikna olurlar.

O kadar küçük bir balonun içinde yaşıyorlar ki, bir şeyi başka bir perspektiften görmelerini sağlamaya çalıştığınızda, alay konusu oluyorsunuz çünkü, şeylerin resmi anlatısını sorgulamaya nasıl cüret edersiniz? Kutunun dışında düşünmeye nasıl cüret edersin? Günümüz toplumunda “normal” olarak görülmek için koyun olmak zorundasınız.

Author

87 Comments

1. Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun 15-08-2020 09:23:42

2. Selamlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. Mrb sayfanız inanki hayran edici, twitter da paylaştım

4. Merhaba herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Giresun merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:52:44

6. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

7. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

8. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 06-09-2020 22:12:35

9. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 15:36:53

10. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, saolun

11. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

12. Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:22:02

13. Kilis merkezden ben ahmet. Merhaba siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 23-10-2020 05:01:01

14. Çorum merkezden ben hatice. Mrb siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım 25-10-2020 20:20:05

15. Osmaniye dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 10

16. Afyon dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Selam herkese web siten yeminle iyi, tebrikler , ali – 31

17. Artvin merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-11-2020 04:31:56

18. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 196

19. Yalova dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 201

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 285

21. Adıyaman merkezden ben emin. Merhabalar sayfa inanki iyi, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:13:42

22. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 40

23. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Selam sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 222

24. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Mrb web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 253

25. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

26. Manisa dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , emin – 427

27. Osmaniye dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 51

28. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun

30. Kars merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-01-2021 14:24:11

31. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım 11-01-2021 21:48:32

33. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , mehmet – 340

34. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun , ziya – 232

35. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 66

36. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 02:43:11

37. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım

38. Muğla dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 174

39. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Slm web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 215

40. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 07:24:23

41. Bayburt dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Slm siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 403

42. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun 11-02-2021 08:58:40

43. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım 14-02-2021 21:26:28

44. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 449

45. Çanakkale dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 75

46. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

47. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 195

48. Kayseri dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 80

49. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 187

50. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 62

51. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 24-03-2021 15:45:30

52. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Mrb siteniz yeminle güzel, saolun , elif yılmaz – 314

53. Adana merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inanki güzel, face de paylaştım 05-04-2021 15:02:18

54. Van dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Selam siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 36

55. Sivas dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, sağolun , memo – 478

56. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

57. Düzce merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, sağolun 07-05-2021 04:09:30

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 61

59. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 312

60. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 223

61. Bolu merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2021 11:15:52

62. Amasya merkezden ben banu. Slm web sitesi valla güzel, saolun 28-05-2021 18:22:53

63. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 260

64. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok güzel, sağolun , memo – 374

65. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

66. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Mrb sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 243

67. Erzurum dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Mrb paylaşım cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 359

68. Batman dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 380

69. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Selam paylaşım cidden iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 133

70. Ağrı merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, şukuladım 15-06-2021 08:48:10

71. Adıyaman dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Merhaba siten inanki hayran edici, sağolun , mehmet – 338

72. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

73. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 345

74. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 08-07-2021 12:53:28

75. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 48

76. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 35

77. Tekirdağ dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 250

78. Karaman dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Merhaba web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 151

79. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 190

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link