Özetle günümüz toplumu.

İnsanlar covid, karantina, fatura kapıları, aşılar, DSÖ, maskeler vb. İle ilgili fikirlerini dile getirirken,% 95’i resmi anlatının söylediği şeyi tekrarlıyor. Görüşleri araştırmalarına değil, başkalarının bu konular hakkında söylediklerine dayanıyor. Kendileri herhangi bir araştırma yapmıyorlar ve bunun yerine ana akım medyanın kendileri için her şeyi düşünmesine izin veriyorlar. Tartışmalı bir konu ortaya çıktığında ve ne düşüneceklerini bilmediklerinde, doğrudan bu dolandırıcılık doğrulayıcılarına giderler. Snopes onlara neyin doğru neyin olmadığını söylemek. Daha sonra mutlak gerçeğe ulaştıklarına ikna olurlar.

O kadar küçük bir balonun içinde yaşıyorlar ki, bir şeyi başka bir perspektiften görmelerini sağlamaya çalıştığınızda, alay konusu oluyorsunuz çünkü, şeylerin resmi anlatısını sorgulamaya nasıl cüret edersiniz? Kutunun dışında düşünmeye nasıl cüret edersin? Günümüz toplumunda “normal” olarak görülmek için koyun olmak zorundasınız.

“Özetle günümüz toplumu.” üzerine 50 yorum

1. Giresun merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:52:44

2. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 06-09-2020 22:12:35

3. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 15:36:53

4. Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:22:02

5. Kilis merkezden ben ahmet. Merhaba siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 23-10-2020 05:01:01

6. Osmaniye dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 10

7. Afyon dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Selam herkese web siten yeminle iyi, tebrikler , ali – 31

8. Artvin merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-11-2020 04:31:56

9. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 196

10. Yalova dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 201

11. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 285

12. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 40

13. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Selam sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 222

14. Afyon dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Mrb web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 253

15. Manisa dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , emin – 427

16. Osmaniye dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 51

17. Kars merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-01-2021 14:24:11

18. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım 11-01-2021 21:48:32

19. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , mehmet – 340

20. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun , ziya – 232

21. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 66

22. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 02:43:11

23. Muğla dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 174

24. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. Slm web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 215

25. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 07:24:23

26. Bayburt dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . Slm siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 403

27. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım 14-02-2021 21:26:28

28. Bu konu : ” Özetle günümüz toplumu. ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 449

29. Çanakkale dan kimler var. Özetle günümüz toplumu. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 75

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link