1971’de Vietnam Savaşı hakkında ABD’nin savaşın bir çıkmaz olduğunun farkında olduğunu gösteren 7000 gizli sayfadan oluşan bir dizi.

Her şey bugün olduğu gibi hep tiyatro muydu? ‘Pentagon Belgeleri’ skandalı, Fauci E-postaları gibi saçmalıklara benziyor muydu, kapsayıcı anlatıyı güçlendirmek için üretilmiş bir sızıntı mıydı, yoksa 70’ler ve 9/11 arasındaki bir noktada haber kurumları tamamen tehlikeye girdi mi?

22 Comments

1. Kırıkkale dan kimler var. “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? . Merhabalar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 313

2. Bu konu : ” “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 486

3. Düzce merkezden ben hatice. Slm web siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 16:23:28

4. Bu konu : ” “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 473

5. Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, teşekkürler

6. Antalya dan kimler var. “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? . Mrb sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 132

7. Kilis merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-07-2021 19:06:30

8. Hakkari merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 27-07-2021 22:21:15

9. Antalya merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-08-2021 00:36:41

10. Merhaba paylaşımın cidden çok güzel, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? ” çok güzel. Slm siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 340

12. Bu konu : ” “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki güzel, twitter da paylaştım , Emine – 7

13. Van dan kimler var. “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? . Mrb sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 346

14. Zonguldak merkezden ben ali. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 22-08-2021 18:40:09

15. Aydın dan kimler var. “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? . Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 207

16. Kocaeli dan kimler var. “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? . Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, sağolun , memo – 86

17. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

18. Bu konu : ” “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , emin – 420

19. Bu konu : ” “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, tebrikler , – 68

20. Çorum dan kimler var. “Özgür basın” tam olarak ne zaman tamamen kontrol altına alındı? . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 176

21. Mardin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-09-2021 12:29:00

Write A Comment