Kategoriler
Genel

Özgür düşünen insanlar için anlaşmazlık.

Sadece bir şeyleri sorgulamaktan vazgeçmekten bıktınız mı? Arkadaşlarının komplo kuruyemiş olduğunu düşündüğün için üzgün müsün? Bizim anlaşmazlığımıza gelin. Tüm görüş ve görüşlere saygı duyuyoruz. Her şeyde adil olmaya çalışıyoruz ve insanların komplolarla ilgili olabilecek her şeyi sorgulamasına izin veriyoruz. Komplolar söz konusu olduğunda güneşin altındaki herhangi bir şey hakkında konuşmayı seviyoruz. 18+ sadece lütfen çünkü konular çok derin olabilir. Bana bir DM gönderin ve size bir davetiye göndereceğim. Lütfen anlaşmazlıktaki tüm insanlara saygılı olun. Herkesin görüşlerini ve açık fikirlerini memnuniyetle karşılamak istiyoruz.

“Özgür düşünen insanlar için anlaşmazlık.” için 9 yanıt

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 21-06-2020 03:52:46

Mersin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 21-06-2020 03:53:14

Ordu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-06-2020 14:34:28

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-06-2020 09:22:53

Aydın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi cidden iyi, face de paylaştım 25-06-2020 10:28:18

Muş merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:14:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir