“özgür düşünürler”

neden bu kadar çok sağcı, “özgür düşünürler” ve “hakikat arayanlar” olduklarına ikna oldu? Liderleri körü körüne takip ediyorlar ve tıpkı eleştirdiklerini iddia ettikleri liberaller gibi en uygun gündemleri yapıyorlar, bu benden öte.

Gönderen … sirisays18
[comments]

This Post Has 18 Comments

1. memo

Bolu dan kimler var. “özgür düşünürler” . Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 123

2. banu

Bu konu : ” “özgür düşünürler” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 226

3. ali

selamun aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. elif yılmaz

Bu konu : ” “özgür düşünürler” ” çok güzel. Selam siten harbiden hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 490

5. ahmet

Bayburt merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-03-2021 17:05:32

6. Aylin

Bu konu : ” “özgür düşünürler” ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 151

7. elif yılmaz

Bu konu : ” “özgür düşünürler” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 145

8. Hasan

Bu konu : ” “özgür düşünürler” ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 75

9. doruk

Muğla dan kimler var. “özgür düşünürler” . Merhabalar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 108

10. doruk

Karabük merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-03-2021 16:22:48

11. doruk

Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 20:43:43

12. gaye

Kocaeli merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:46:50

13. elif yılmaz

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 16-03-2021 15:40:01

14. gaye

Bu konu : ” “özgür düşünürler” ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 484

15. hatice

Kırklareli dan kimler var. “özgür düşünürler” . Merhaba herkese paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 214

16. Anonim

Bu konu : ” “özgür düşünürler” ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım , – 278

17. Anonim

Bu konu : ” “özgür düşünürler” ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım , – 473

18. gaye

Bu konu : ” “özgür düşünürler” ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 101

Bir cevap yazın