Bu yüzden Kanada, Edmonton Alberta’dayım ve başka bir tecrit altına giriyoruz. Sinirleniyorum, birçok insan sinirlenmeye başlıyor, ama yine de çok koyun var. Canıma mal olsa bile siktir et ve özgürlüğüm için savaş demek üzereyim. Artık ölümden korkmuyorum ….. 24 yaşındayım, karım yok, çocuğum yok, kız arkadaşım yok. Bu noktada kaybedecek hiçbir şeyim yok …. Bu “yeni normal” de sonsuza kadar yaşamak isteyip istemediğimden emin değilim ……. siktir et

Author

29 Comments

1. Aydın merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 08-04-2021 03:21:22

2. Tunceli dan kimler var. özgürlük mücadelesi … . selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 104

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” özgürlük mücadelesi … ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 344

4. Bayburt dan kimler var. özgürlük mücadelesi … . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, teşekkürler , doruk – 472

5. Bu konu : ” özgürlük mücadelesi … ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki iyi, teşekkürler , gaye – 40

6. Bu konu : ” özgürlük mücadelesi … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 418

7. Amasya dan kimler var. özgürlük mücadelesi … . selam arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, tebrikler , doruk – 77

8. Slm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Amasya dan kimler var. özgürlük mücadelesi … . Merhabalar web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım , – 250

10. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-05-2021 00:51:13

11. Adana merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, tebrikler 04-05-2021 10:27:04

12. Bu konu : ” özgürlük mücadelesi … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, face de paylaştım , Emine – 335

13. Burdur merkezden ben memo. Merhabalar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-05-2021 13:56:49

14. Bu konu : ” özgürlük mücadelesi … ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden mükemmel, tebrikler , banu – 99

15. Merhaba paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

16. Denizli dan kimler var. özgürlük mücadelesi … . Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 310

17. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, sağolun

18. Bu konu : ” özgürlük mücadelesi … ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 487

19. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” özgürlük mücadelesi … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 90

22. Bu konu : ” özgürlük mücadelesi … ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 311

23. Amasya dan kimler var. özgürlük mücadelesi … . Selam sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 326

24. Sivas dan kimler var. özgürlük mücadelesi … . Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 188

25. Çankırı merkezden ben . Selam herkese web siten yeminle hayran edici, tebrikler 15-07-2021 11:23:33

26. Eskişehir dan kimler var. özgürlük mücadelesi … . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , – 240

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link