Oy verme sürecini geciktirmek ve ABD seçimlerini gayri meşrulaştırmak için bu seçim sezonunda bir sandık imzasının öznel incelemesi silah haline getiriliyor. Başkan, pek çok kez, bunun herhangi bir anlamlı ölçekte gerçekleştirilebileceğine dair neredeyse hiçbir kanıt olmadan, oylama postasının nasıl hileli olarak yapıldığından şikayet ediyor. Seçmen sahtekarlığı, hem seçmenlerin kimliğini belirleyen hem de seçmenlerin tekil oy pusulalarına bağlandığı kayıt gereklilikleri nedeniyle kolayca tespit edilebilen bir suçtur. Bir kimlik ibraz ettiyseniz ve oy pusulasında postaladıktan sonra oy vermeye kalkarsanız, bu seçmen sahtekarlığıdır ve bilgisayar sizi anında yakalar. Bu yasalar, Amerikan halkının oy kullanma haklarını baltalamaya çalışan kişileri suç saymak ve caydırmak için yeterlidir.

Bu şikayetlerin asıl amacı, anket çalışanları arasında güvensizlik yaratmak ve sandık doğrulama sürecinde imza doğrulama fazlalığını normalden daha sık kullanmaktır. Bu, hiper partizan destekçilerine doğrulama kisvesi altında olabildiğince çok oy pusulası atmaları için en üst düzey işarettir. Pek çok haklı üzgün seçmen imzayı düzeltmek için zamana ihtiyacı olduğunu iddia edeceğinden, bu da oylama sürecini geciktirecektir. Trump, mahkemelerin salyangoz hızından başka bir şey yapamayacağını biliyor ve seçimimiz bir milyon kesintiden kaynaklanan bir ölümden öldü.

Florida öznel imza doğrulamasına sahiptir ve elbette bu öznellik kritik bir salınım durumunda oy haklarını reddeder. Yapar BU Böyle bir partizan seçimini çözmenin iyi bir yolu gibi mi görünüyor? Sandık çalışanlarını destekleyen kozun bu “yasal” seçmen dolandırıcılık yöntemlerine başvurmayacağı düşünülemez. Her imzayı sorgulamak ve ardından komite tarafından karara bağlamak, demokratik süreci alt üst etmenin mükemmel bir yolu gibi görünüyor ve asılsız seçmen dolandırıcılığıyla ilgili tüm gevezeliklerin arkasındaki nedenlerin gerçekte ne olduğu bana acı verici bir şekilde açık.

Bu, tüm ABD vatandaşlarının oy haklarını kaldırmak için yapılan bir komplo. Öznel imza doğrulama sürecinden yararlanmaya çalışan anket çalışanlarını ciddi şekilde suç haline getirmek için kanunlar derhal çıkarılmalıdır.

Author

88 Comments

1. Gürbüz Reply

Mrb sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. Selamlar sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-09-2020 18:26:44

4. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, şukuladım

5. Selam web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 18:30:41

7. Kütahya merkezden ben doruk. Selam sayfan gerçekten güzel, face de paylaştım 26-09-2020 21:28:33

8. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten vallaha billaha güzel, şukuladım 29-09-2020 08:53:16

9. Selam paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

11. selam arkadaşlar siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-10-2020 17:37:55

13. Selam web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım

14. Kırşehir merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım 19-10-2020 05:20:01

15. Batman dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Emine – 298

16. Çorum merkezden ben Aylin. Selam web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 17:16:56

17. Kütahya merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler 27-10-2020 10:44:17

18. Çankırı dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 393

19. Bartın merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz cidden çok güzel, tebrikler 06-11-2020 01:29:42

20. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 500

21. Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

22. Şanlıurfa merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-11-2020 11:35:41

23. Bitlis dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 472

24. Selamlar paylaşımın harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

25. Tunceli dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Selam herkese paylaşım yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 145

26. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 442

27. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ali – 5

28. Aksaray dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Merhaba sayfa harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 166

29. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 240

30. Denizli merkezden ben gaye. Mrb sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 15-12-2020 22:43:34

31. Trabzon merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız vallaha güzel, teraziye tıkladım 16-12-2020 15:03:08

32. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

33. Mardin merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-12-2020 02:37:17

34. Mrb sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 481

36. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, tebrikler , ahmet – 242

37. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 440

38. Siirt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 12-01-2021 00:20:57

39. Siirt dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 277

40. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 15-01-2021 06:36:58

41. Kırşehir dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 279

42. Kars merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 00:45:02

43. Manisa merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-01-2021 10:46:48

44. Batman dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Mrb sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , – 25

45. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 203

46. Slm bu web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

47. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 05-02-2021 22:05:39

48. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 72

49. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Samsun dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 35

51. Adıyaman dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Mrb web siteniz inanki güzel, saolun , hatice – 60

52. Kütahya dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 131

53. Nevşehir merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 19-02-2021 13:49:40

54. Şanlıurfa dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun , ahmet – 432

55. Ardahan dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Mrb web siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 303

56. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 134

57. Sivas dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Merhaba web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , – 264

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 267

59. Kastamonu dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, sağolun , banu – 171

60. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 99

61. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Merhaba web siten inanki mükemmel, saolun , Gürbüz – 78

62. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Merhabalar siten valla çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 483

63. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 17

64. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 339

65. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun

66. Aksaray dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Selam sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 377

67. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 397

68. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 398

69. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 256

70. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, saolun , gaye – 123

71. Selam sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

72. Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

73. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 232

74. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 07-05-2021 03:11:20

75. Slm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

76. Bitlis dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 254

77. Tunceli merkezden ben doruk. Selam siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 28-05-2021 04:23:55

78. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 284

79. Amasya dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 122

80. Gaziantep dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Mrb sayfa inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 464

81. Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

82. Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 14-06-2021 10:22:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link