Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir

Oy verme sürecini geciktirmek ve ABD seçimlerini gayri meşrulaştırmak için bu seçim sezonunda bir sandık imzasının öznel incelemesi silah haline getiriliyor. Başkan, pek çok kez, bunun herhangi bir anlamlı ölçekte gerçekleştirilebileceğine dair neredeyse hiçbir kanıt olmadan, oylama postasının nasıl hileli olarak yapıldığından şikayet ediyor. Seçmen sahtekarlığı, hem seçmenlerin kimliğini belirleyen hem de seçmenlerin tekil oy pusulalarına bağlandığı kayıt gereklilikleri nedeniyle kolayca tespit edilebilen bir suçtur. Bir kimlik ibraz ettiyseniz ve oy pusulasında postaladıktan sonra oy vermeye kalkarsanız, bu seçmen sahtekarlığıdır ve bilgisayar sizi anında yakalar. Bu yasalar, Amerikan halkının oy kullanma haklarını baltalamaya çalışan kişileri suç saymak ve caydırmak için yeterlidir.

Bu şikayetlerin asıl amacı, anket çalışanları arasında güvensizlik yaratmak ve sandık doğrulama sürecinde imza doğrulama fazlalığını normalden daha sık kullanmaktır. Bu, hiper partizan destekçilerine doğrulama kisvesi altında olabildiğince çok oy pusulası atmaları için en üst düzey işarettir. Pek çok haklı üzgün seçmen imzayı düzeltmek için zamana ihtiyacı olduğunu iddia edeceğinden, bu da oylama sürecini geciktirecektir. Trump, mahkemelerin salyangoz hızından başka bir şey yapamayacağını biliyor ve seçimimiz bir milyon kesintiden kaynaklanan bir ölümden öldü.

Florida öznel imza doğrulamasına sahiptir ve elbette bu öznellik kritik bir salınım durumunda oy haklarını reddeder. Yapar BU Böyle bir partizan seçimini çözmenin iyi bir yolu gibi mi görünüyor? Sandık çalışanlarını destekleyen kozun bu “yasal” seçmen dolandırıcılık yöntemlerine başvurmayacağı düşünülemez. Her imzayı sorgulamak ve ardından komite tarafından karara bağlamak, demokratik süreci alt üst etmenin mükemmel bir yolu gibi görünüyor ve asılsız seçmen dolandırıcılığıyla ilgili tüm gevezeliklerin arkasındaki nedenlerin gerçekte ne olduğu bana acı verici bir şekilde açık.

Bu, tüm ABD vatandaşlarının oy haklarını kaldırmak için yapılan bir komplo. Öznel imza doğrulama sürecinden yararlanmaya çalışan anket çalışanlarını ciddi şekilde suç haline getirmek için kanunlar derhal çıkarılmalıdır.

“Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir” üzerine 57 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-09-2020 18:26:44

2. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 18:30:41

3. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-10-2020 17:37:55

4. Kırşehir merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım 19-10-2020 05:20:01

5. Batman dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Emine – 298

6. Çorum merkezden ben Aylin. Selam web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 17:16:56

7. Kütahya merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler 27-10-2020 10:44:17

8. Çankırı dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 393

9. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 500

10. Şanlıurfa merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-11-2020 11:35:41

11. Bitlis dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 472

12. Tunceli dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Selam herkese paylaşım yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 145

13. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 442

14. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ali – 5

15. Aksaray dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Merhaba sayfa harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 166

16. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 240

17. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 481

18. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, tebrikler , ahmet – 242

19. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 440

20. Siirt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 12-01-2021 00:20:57

21. Siirt dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 277

22. Şırnak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 15-01-2021 06:36:58

23. Kırşehir dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 279

24. Kars merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 00:45:02

25. Manisa merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-01-2021 10:46:48

26. Batman dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Mrb sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , – 25

27. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 203

28. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 05-02-2021 22:05:39

29. Bu konu : ” Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 72

30. Samsun dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Slm sayfan harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 35

31. Adıyaman dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Mrb web siteniz inanki güzel, saolun , hatice – 60

32. Kütahya dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 131

33. Nevşehir merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 19-02-2021 13:49:40

34. Şanlıurfa dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun , ahmet – 432

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link