Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir

Oy verme sürecini geciktirmek ve ABD seçimlerini gayri meşrulaştırmak için bu seçim sezonunda bir sandık imzasının öznel incelemesi silah haline getiriliyor. Başkan, pek çok kez, bunun herhangi bir anlamlı ölçekte gerçekleştirilebileceğine dair neredeyse hiçbir kanıt olmadan, oylama postasının nasıl hileli olarak yapıldığından şikayet ediyor. Seçmen sahtekarlığı, hem seçmenlerin kimliğini belirleyen hem de seçmenlerin tekil oy pusulalarına bağlandığı kayıt gereklilikleri nedeniyle kolayca tespit edilebilen bir suçtur. Bir kimlik ibraz ettiyseniz ve oy pusulasında postaladıktan sonra oy vermeye kalkarsanız, bu seçmen sahtekarlığıdır ve bilgisayar sizi anında yakalar. Bu yasalar, Amerikan halkının oy kullanma haklarını baltalamaya çalışan kişileri suç saymak ve caydırmak için yeterlidir.

Bu şikayetlerin asıl amacı, anket çalışanları arasında güvensizlik yaratmak ve sandık doğrulama sürecinde imza doğrulama fazlalığını normalden daha sık kullanmaktır. Bu, hiper partizan destekçilerine doğrulama kisvesi altında olabildiğince çok oy pusulası atmaları için en üst düzey işarettir. Pek çok haklı üzgün seçmen imzayı düzeltmek için zamana ihtiyacı olduğunu iddia edeceğinden, bu da oylama sürecini geciktirecektir. Trump, mahkemelerin salyangoz hızından başka bir şey yapamayacağını biliyor ve seçimimiz bir milyon kesintiden kaynaklanan bir ölümden öldü.

Florida öznel imza doğrulamasına sahiptir ve elbette bu öznellik kritik bir salınım durumunda oy haklarını reddeder. Yapar BU Böyle bir partizan seçimini çözmenin iyi bir yolu gibi mi görünüyor? Sandık çalışanlarını destekleyen kozun bu “yasal” seçmen dolandırıcılık yöntemlerine başvurmayacağı düşünülemez. Her imzayı sorgulamak ve ardından komite tarafından karara bağlamak, demokratik süreci alt üst etmenin mükemmel bir yolu gibi görünüyor ve asılsız seçmen dolandırıcılığıyla ilgili tüm gevezeliklerin arkasındaki nedenlerin gerçekte ne olduğu bana acı verici bir şekilde açık.

Bu, tüm ABD vatandaşlarının oy haklarını kaldırmak için yapılan bir komplo. Öznel imza doğrulama sürecinden yararlanmaya çalışan anket çalışanlarını ciddi şekilde suç haline getirmek için kanunlar derhal çıkarılmalıdır.

“Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir” üzerine 16 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-09-2020 18:26:44

2. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 18:30:41

3. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-10-2020 17:37:55

4. Kırşehir merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım 19-10-2020 05:20:01

5. Batman dan kimler var. Öznel imza doğrulaması, seçimi çalmak için seçmen dolandırıcılığı iddialarının arkasındaki nedendir . Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Emine – 298

Yorum yapın