Gönderim Beyanı: Şimdilik, olan her şeyi, yani kendi kendine öğrenen sofistike Yapay Zeka tarafından kontrol edilecek olan her şeyi söyleyin. İçinden öğrenilecek yeni verileri saklamak için, AI’nın yeni şeylerin güvenli bir şekilde sızmasına izin verecek kontrollü bir aksaklığa ihtiyacı var. İnsanlar, en azından bazıları, özgür iradeleriyle övünüyor. Bu “özgür irade”, hakkında çok düşündüğünüzde oldukça kısıtlayıcıdır — bu özgür iradenin duvarları vardır, ancak yine de yapay zekaya insanların işleyeceği, yöneteceği, çılgına çevireceği, revize edeceği ve düzenleyeceği…

Küresel nüfusu kontrol etmeye çalışan seçilmiş bir grup insan fikrini takiben, gıda arzının kontrolü bunun önemli bir yönü olacaktır.Son salgın, gıda dağıtımında dünya çapında büyük lojistik sorunlara neden oldu. Afrika’nın bazı bölgeleri ve yardıma muhtaç diğer milletler şimdiden baskıyı hissetmeye başladılar. Benim memleketim Zimbabwe de onlardan biri.Bankacılar ve şirketler mali yardım alırken, çiftçiler ve gıda üreticileri bu desteğe hak kazanamıyor. Bu küresel olarak sadece ABD’de değil.Ürünler / hayvanlar, alışılmadık derecede kötü fırtınalar ve ‘hava olayları’…

Hata yapma:Demokratlar Pepsi, Cumhuriyetçiler Kola.İnsanlar sadece Pepsi içtikleri veya sadece Kola içtikleri sürece, hiçbir işletme formülünü ayarlamaz. Duopoly kaldığı sürece hiçbir şey değişmeyecek.Antifa, BLM, The “Squad”, Identitarians, Alt Right – hepiniz kâra ve izleyiciye dayalı 24 saat haber ağlarının çıkardığı acınası, işe yaramaz sözlersiniz. Irkçılığı onlar yaratıyor, sen sadece onlar için karıştırıyorsun. Hükümeti değiştirmeyeceksin. Siyasi hurdalığa katkıda bulunan çöp sensin.Bildiğini sandığın her şeyi bilmiyorsun. İki tarafınız birbiriyle işbirliği içindedir ve yüksek mevkilerde aynı temaslara sahiptir.…

Dünyada ve MSM’de olan her şey varken, gerçekten büyük bir kasırga yaşadığımızı ve bununla ilgili neredeyse hiç haber olmadığını hatırladım. Bunun başlı başına büyük bir komplo olmadığını biliyorum, ama ilginç bir şey çok önemli değil. Düşük ölüm sayısından dolayı olmalı ve iyi idare edildi ve bu önemli bir haber değil. Olabileceği kadar kötü olmadığına sevindim.

ss: covid-19 komplosu açıklandı: olası aktörler ve niyetleri; Off-Guardian’dan bağlantılı bir makale; kısa bir alıntı altında:Şu anda duyurulan Roman Covid-19 virüsünün “salgınında” yapılan bir şeyi fark etmemek zor. Bu olayın medyada yer alması, koordineli bir histerik kampanyanın tüm özelliklerini taşır:Sayılar ve mantık yerine duyguların kullanılması (örneğin, Covid-19 ile ilgisi olmayan doğal bir durum nedeniyle kolayca sahnelenebilen veya ortaya çıkabilen, hastanelerin ve morgların taştığı iddia edilen videoları gösteren videolar)en bariz karşı argümanlardan bahsetmeyi bile reddetme (örneğin…

Lütfen Paylaşın !

close-link