Epstein'ın hala hayatta olduğuna inanmak / satın almak gerçekten zor.

Bunların bir parçası olan seçkinler, (bilinen) gevşek bir nefes almayı sürdürecek türden değildir. % 0,000000000000000000000000000000000000000000000001 Epstein’ın israf etme şansı olsa bile (ve hepimiz orada olduğuna inanmak için yeterli neden gördük), temelde o zaman ve orada imzalanan ölüm emri buydu. Bu insanlar kendi vatandaşlarını öldürmeyi umursamıyor (bkz: r / 911truth), ya da bu konuda kendi aileleri bile, eğer gelirse – çünkü onlar aslında acımasız lanet psikopatlar. Bu insanlar, millet öldürmek için uzun zaman harcayacaklar – sadece yaşamak için zar zor günleri kalan Julian Assange'a bakın – çünkü zaten yavaş ve kesin bir ölüm vermek için kullandıkları en seçkin silahlarını kullanmaya başladılar.

Bu da bana hatırlatıyor, Ghislaine Maxwell şu anda kim oldukları için bu organları göstermeye kararlı birisinin koruması altında değilse, onun bedenini bile bulacağımız çok düşük bir ihtimal – hayatta olup olmadığını bile bilmemize izin verin. onunla başlamak için. Çünkü, gördüğüm şekilde, bu noktada çoktan öldü (muazzam bir şekilde tehdit ettiği göz önüne alındığında) israf potansiyeli).

[Meta] YouTube’da kaçınız Gölge Yasaklandı?

Benim için Gölge YouTube'da Heck gibi yasaklandı. Sözlerim de orada Heck gibi sansürlendi. Bu yüzden Reddit konusunda daha çok meşgul oldum. YouTube sonunda yorum yapmayan bir video yükleme platformu olacak. Büyük Ağabey’in yaratılmasına gerçekten şahit oldum. İşte benim hikayem.

TV ve internet aynı. TV'nin zaten bir YouTube videosunda oynatabileceğiniz bir şekilde oluşturulduğunu ve aynı videonun TV ekranında oynatılacağını biliyorum. Dünyadaki pek çok kişiye Eski Medya tarafından Televizyon Kontrolü verildiğini söyleyemem ve benim durumumda Fox News bana haberleri önceden kontrol etme yeteneği verdi ve benim bilgime haksızlık ettiğim andan itibaren YouTube Video'unda oynattığım an Televizyonda belirdiler, ne yaptığımı biliyorlardı, bu yüzden arama ve yazmamı yaparken hızlı bir haber oluşturmak için zamanları vardı ve televizyonda yayınlandıkları andan itibaren YouTube Video anında ortaya çıktı. Küçük bir gecikme, ve bu, son cümlesini tamamlamadan önce yeni çapayı aniden kesmesi nedeniyle tesadüf değildi. Şimdi bu bana, “Pepe” kelimesinin dünya çapında duyulduğu cumhurbaşkanlığı kampanyasının ilk aşamalarında başıma geldi.

Bugün YouTube'da işler çok daha farklı, YouTube şu anda benim için pratikte bir video sitesi … YouTube'un ne hale gelmesi utanç verici, ancak Youtube'un yaptığı şeylerin hiç de doğal olmadığını düşünüyorum. Sosyal medya, yönetilebilir küçük parçalara ayrılıyor. YouTube şimdi Televizyonlu Programlama için Çalışıyor ve temelde TV 2.0 olan perde arkasında bir şeyler inşa ediyor. Youtube aslında bir reklam platformu olarak ele alınacak ve başka neye sahip olacaksınız. YouTube’un geleceği böyle görünecek. Yorumlarınızı aşağıya bırakın.

Siyonist Yahudi, Jeremy Corbyn'in Başbakan olmasını engellemeye çalışıyor

Muhtemelen muhalefetin şu anki lideri Jeremy Corbyn İngiltere Başbakanı için çalışıyor. Eğer başbakan olacaksa, politikaları işçi sınıfını koruyan adil bir Brexit anlaşmasıyla müzakere etmeyi ve ardından halka geri vermeyi, zenginler için vergi toplamayı ve hemen Filistin'i tanımalarını içerecektir. Donald Trump, Boris Johnson ve Nigel Farage gibi Siyonistleri çoktan onayladı. Bu karalama kampanyasıyla, seçmenlerin Muhafazakarlar ve Brexit Partisi gibi Siyonist partilere oy verme riski var. https://www.bbc.co.uk/news/election-2019-50552068

LGBT karşıtı protestolar Birmingham School dışında yasaklandı

Sadece birkaç on yıl önce insanlar çocuklara eşcinsel olmayı öğretmeyi veya onlara eşcinsellerin hoşlanmamasını söylemeyi bile düşünmezlerdi ama şimdi Eşcinsel propagandası her yerde ve insanlar geri dönmeye çalıştığında Homofoblar deniyor ve insanlar olması gerektiğini söylüyor tutuklandı, sadece Boston’da olanlara bakın, o kadar korkmuş tüm eşcinseller onlara karşı dururlardı. Fakat şimdi Birmingham Müslümanlarında (“Beyaz değiştirme” ya da şu anda kullandıkları lekeleri yüzünden insanların sık sık nefret ettiği bir grup) Eşcinsel propagandasını ve ne oldu? Eşcinsellik protesto etmelerini yasaklayan bir mahkeme emri verdiler. https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-birmingham-50557227

PGA aslında dünyadaki en zengin ve en prestijli sübyancıları barındıran küresel bir kablodur.

PGA turundan değil, PGA'dan bahsediyorum. Profesyonel Golfçüler Derneği kendisi. Bu toplum nefretçi eylemlerini bir yüzyıldan fazla bir süredir sürdürüyor ve kitleler tarafından farkedilmeden gitmeye devam ediyor. Beni, insanlık üzerindeki bu açık suça herkesin ne kadar kör ettiğini şaşırtıyor. Bunun çok uzak veya çılgınca olduğunu düşünebilirsiniz, ancak yakında çözdüğüm gibi gerçeği anlayacaksınız.

Yine de başlamadan önce, PGA'nın sadece örgütün kendisinin değil, yolsuzluk ve iktidar eğilimlerinin kuruluş sınırlarının ötesine geçtiğini anlamak önemlidir. Var olan her büyük golf kulübünün ana kayasının içine kök saldı. PGA sadece bir dernek değil, bir örtü. Bir cepheye, eğer istersen, ve var olan her golf kulübünde mevcut. Hatta bu kulüplerden birine ait olabilirsiniz ve onu bile bilmiyor olabilirsiniz. Bu itici insanlara sığınan belli başlı bölgeler, en özel kulüplerdir.

Dünyanın dört bir yanındaki en seçkin ve prestijli golf kulüpleri, yalnızca mevcut üyelerden gelen davet yoluyla üyeliği mümkün kılıyor. Bu, kuruluşun mevcut üyeleri, pedofiller için, sadece diğer pedofillerin içeri girip çıkabilmesini sağlamak için mükemmel bir yoldur. Sadece kimsenin girmesine izin verilmez. izin verilir. Bu, bu kabalın cephaneliğindeki ilk güvenlik katmanıdır.

İkinci katman sporun kendisidir. Golf, uzun zamandır yaygın olarak bilinen ve takdir edilen bir spordur ve zengin ve güzel bir tarihe sahiptir. PGA bunu hedefledi ve yalnızca bu harika, kültürel geçmiş zamanı suistimal etmek amacıyla bir sülük gibi tuttu. PGA en büyük golf turu olan PGA turuna ev sahipliği yapıyor. Sadece bir tur değil, altı farklı tur. Bu turlar dünya genelinde gerçekleşiyor. İnsanlar bunu her sene izlemeyi severler. Bir spor için en büyük yıllık etkinlik tamamen ortadan kalkmış olsaydı, kitleler kargaşa içinde olurdu. Her yıl bu turlardan elde ettikleri para saçmadır, zil liderlerinin dünya çapındaki siyasetçilere ve kanun uygulayıcılarına dokunulmadan çalışmalarına izin vermelerini sağlar. Ayrıca, bahsettiğim gibi, büyük bir yıllık olayın çözülmekte olan bir spor için yarattığı etkiler pandemoniye neden olacaktır. Ancak PGA daha iyisini bilir, çünkü dışarı çıkıp iğrenç uygulamalarına karşı savaşacak insanlar olduğunu bilir. Her PGA Tour, PGA tarafından proxy tarafından işletilir ve barındırılır, bu da tur organizasyon hiyerarşisini güvenli bir şekilde "çözmelerini" sağlar ve daha iyi bir denetim ve özen gösterileceğine dair söz vererek tekrar yaparlar. Ama ikimiz de biliyoruz ki saçmalık. Örgütte yakalanan üyelerini yeniden dağıtır, tatile veya benzeri bir yere gönderir ve bunları hiyerarşiye güvenli bir şekilde yeniden birleştirir. Onları durdurmanın bir başka nedeni de bu kadar imkansız; bir kafa kesti ve iki tane daha yerini alacak. Turlarında yer alan büyük spor yıldızlarıyla, hiç bitmeyen tavşan deliklerinden ihtiyaç duydukları tüm dikkat dağıtıcı özelliklere sahipler.

Kimi suistimal ve yok etmek için kullanıyorlar? Belki sana soracağım. Caddy erkekleri genellikle kaç yaşında, yalnızca ABD'de işe alıyor? 14 yaşında. Ve bu, eğer varsa diğer ülkelerde hangi yaş şartlarının olabileceğini söylemek değildir. Ancak, bu işlere her zaman küçük çocuklar için başvuruda bulunmazsınız. Önemli değil. Daha önce hatırladım ki, PGA turnesinin tüm dünyada gerçekleştiğini? Eh, PGA Tour (en iyi tur), aşağıdaki ülkelerde çalışır; Kanada, meksika, Malezya, Güney Kore, Dominik Cumhuriyeti, ve ABD’yi Porto Riko’ya (wikipedia'dan). Malezya, "özellikle zorla fuhuş koşullarında ve zorla çalıştırma koşullarında olan erkekler, kadınlar ve çocuklar için, insan ticaretine maruz kalan kadın ve çocuklar için bir destinasyon ve daha az bir ölçüde bir kaynak ve geçiş ülkesidir" (wikipedia'dan)ve Dominik Cumhuriyeti’nde “Yerel kadınların ve çocukların bildirildiği ülkede ve Karayipler, Avrupa, Güney Amerika ve Amerika’da zorla seks yapıldığı” (wikipedia'dan). Ağ ayarlandı. Tek yapmanız gereken, noktaları olduğu gibi bağlamak. Toplumumuzu günden güne yozlaştıran ve baltalayan binlerce huzursuz ve alçakgönüllü üyeleri için kurulmuş ve eksiksiz çalışan kesintisiz ve gizli bir insan kaçakçılığı ağı var.

PGA turunu bir sonraki izleyişinizde bunu unutmayın. Bunu hatırlayın ve sadece ülkenize değil, insan ırkına yardım etmek için neler yapabileceğinizi düşünün. Ancak, mesajımı dikkate almazsanız ve PGA’ya ve yalanlarına inanmayı seçerseniz, uyarılırsınız: Şeytanlara güvenin, şeytanları alacaksınız.