Nashville bombalaması, önümüzdeki aylarda herkes açlıktan ölmekte olan şehirlerin kaosundan kaçmaya hazır olduğunda … özgürce seyahat etme yeteneğimizi etkisiz hale getirecek.Bir seyahat meraklısı ve araba kampı savunucusu olarak, son birkaç ayda bu yaşam tarzının son derece kısıtlı olduğunu gördüm.Tabii ki 911, otoyollarımızı ve demiryollarımızı büyük ölçüde yeniden şekillendirdi ve seyahat etme şeklimizi kalıcı olarak değiştirdi.Ancak hiçbir şey, covid kilitlenmeleri sırasında Amerikan çölünün ortasına gidemeyeceğiniz ve kendinizi orada izole edemeyeceğinizin söylendiği kadar aşırı değildi.İlkbahar mevsiminde polis…

Çin, psikopat eski para ailelerinin bir numaralı tercihi – hayatları apaçık çok boktan, kelimenin tam anlamıyla istedikleri her şeyi, istedikleri zaman, sizinkini, herkesi devralmak zorunda kalmayı reddediyorlar. Bugünün “The SIMs World Domination” oyununa sahip olacağımızı düşünüyorsunuz (benimkini çalmayın), bu yüzden hepimiz içeri girebiliriz Ama bir çift kopya ve uzantı paketleri (biliyorsunuz eğer bunun sonunu asla duymayacağız eğer Çoğumuzun toplamından daha fazla paraya sahip olmasına rağmen, lanet olası uzatma paketlerini almayın. Bir kuruşunu harcamak için HALEN…

Temel bir kimya bilgisine sahipseniz, büyük miktarlarda patlayıcı almak sorun olmaz.İhtiyaç duyulan şeylerin çoğunun elde edilmesi nispeten kolaydırDüzenleme: FBI ve ATF’ye mesaj.Geçmişte hiç patlayıcı üretmedim ve gelecekte de niyetim yok.

ICA1974’ü kullanan Trump’ın önemi nedir? (kozun ele alınması gereken alanları yeniden çizmesine izin verir)Başkanların fonları kötüye kullanmasını engellemek için yazılmıştı.AMA aynı zamanda TRUMP’a fon üzerinde oturması için 45 gün verir.Trump 45 günden önce her şeyin sınıflandırmasını kaldırırsa, o zaman kongrenin% 70’i tutuklanırsa, TRUMP kongre ve harcamalarını kontrol eder.Bu olacak mı? Şüphe et. Ama ilginç, hiç de az değil.