Cevaplara ihtiyacım var lütfen

Esrar içiyordum ve yükseklere çıktım, Kelimeler nasıl hissettiğimi tarif edemezdi. Baygın mıyım, hala uyanık mıyım bilmiyorum. Uyum hissettim. Bu gezegendeki herkesin daha büyük bir şeye bağlı olduğunu hissettim. Evrendeki her şeyi hissedebildiğimi hissettim. tüm bunların nasıl mükemmel bir şekilde birleştiği. Bir şey ya da hepimizden daha büyük biri tarafından izlendiğimi hissettim. hepimiz birbirimizde var. Nasıl … Devamını oku…

Sol libsler ağlayan kaybedenler ve samimiyetsiz

Çok görünen sol, demokratik bir seçim kaybettikten sonra her defasında erir, demokrasiye olan nefretlerini gösterir – kazanan adaylara oy veren, okuma yazma bilmeyen ve seçmeyen seçmenleri çağırır! Ve meşru bir zaferi itibarsızlaştırmak için Rus Gizli Anlaşması ve Hacked Oylama Makineleri vb. İlgili demokratik geleneklerin ilkelerini sorgulamakla bile (ABD'deki seçim koleji, ilk olarak Hindistan ve İngiltere'deki … Devamını oku…

Sol El Mantığı. Sebep Çağı.

İlluminati ve aklın yaşı çürük topraklarla inşa edilemez. Medeniyet içindeki güç ve etkinin pozisyonları psikopatlar ve suçlular tarafından işgal edilmişse, medeniyet için sebep ve büyüme çağında nasıl yer almayı bekliyorsunuz? Hangi mantık bu? Yolsuzluk, dengesiz bir çalılık modelidir. Bu kısa vadeli-ism. İktidarınızdaki herhangi bir suçlu, tüm organizmanın istikrarını tehdit ediyor. Yolsuzluğu bölümlere ayıramazsınız. Şikayetiniz varsa … Devamını oku…

Spam hesaplarıyla uğraşmanın kişisel (ve isteğe bağlı) bir yolu

[Meta] Yani bu, özellikle bu denizaltına yönelik değil. Ancak tavsiye burada kadar iyi çalışacaktır. Hoşlandığım başka bir denizaltı var. Ancak küçük bir avuç spam poster tarafından mahvoldu. Tek yaptıkları, bağlantıları kurmak ve gündem temelli içerikle alt bölgeye hakim olmak. Bazı alt bölümlerde, kullanıcının baskın konuları filtrelemesine izin veren bir filtre alırsınız. Bu durumda, baskın kullanıcılar … Devamını oku…

Peki worldcorp gerçek mi değil mi?

Korkutucu tiyatro videosu ve nexpo videosunu istiyorum. Herhangi bir OG worldcorp içeriğine bağlı gördüğüm her şey, soundcloud'un yanı sıra … aşağı çekildiği için hepsi belirsiz görünüyor. Sadece bazı adamlar vaporwave rap gibi görünüyor. Soundcloud'daki dostum ve videolardaki dostum tamamen farklı. Şahsen cp sanmıyorum ama uyuşmazlık gitti, web sitesi gitti ve hiç worldcorp video reupload bağlantısı … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link