Şimdi herkesin gözü salgındayken başka neler oluyor? Neyi kaçırıyoruz? Ekonomi çöküyor, başka bir etkinlik için mi uyguluyor?Dışarıda neler oluyor herkes içeride yiyecek ve su biriktiriyor? Ne düşünüyoruz?

Cumhuriyetçi cumhurbaşkanları düşük seçmenlerin çıkmasıyla tarihsel olarak yeniden seçildi. Trump muhtemelen yüksek seçmenin ortaya çıktığını ve “Bunu nasıl azaltabilirim? Oh, korona virüsü dolu bir gemi mi? Bu çok büyük! İzin verin ve herkesi korkutun veya dışarı çıkıp oy vermelerini engellemek için karantinaya alın! ” Sadece bir düşünce.

Reddit'e yardım et. Sanırım Howie Mandel Show ya da Howie Mandel'in ayağa kalktığını düşünüyorum. Başlangıç ​​veya bitiş segmentinde Howie, içinde büyük balıkların yüzdüğü bir çeşmenin yanındadır. Balığın birini elle yakalar ve kaldırımdaki parçalara ayırır. Artık bununla ilgili bir kayıt bulamıyorum. Olmadı mı? thnx

Çin devlet medyası bize bölgedeki faaliyetin normale döndüğünü tekrar sağlamış olsa da, bölgeden bu hikayeyi desteklemek için herhangi bir yerel rapor olmamıştır.Bölgeden geçen hafta içinde yerel raporları bilen biri varsa lütfen bunları paylaşın.

Lütfen Paylaşın !

close-link