"klonlar" gerçektir ve Pleiadiyen Nazi Melekleri olmaya hazırlar.

Sintethic kimlikleri son derece görünürdür … etrafında daha az insan görünen diğerleri var, bu, sentezlerin yokedilmesine yardımcı oluyor … ama el işi senin türünün bir evrimi değil, tam tersi! Dinler ve hükümetler tarafından çizilen yasal ve ahlaki çevre, burada Gaia'daki dengeye karşı net bir hiledir. basitçe gelen bu karartmanın asıl nedeni olarak tanımlanmasına … Güneş … Devamını oku…

Kore fuhuş yüzüğü?

Sanırım bir şey buldum ve suçlu bizim kendi sitemiz: Reddit. Son zamanlarda, Spotify ++ için reddit'i araştırıyordum (beşinciyi yapıyorum) ve aramayı en yeni yazılara ayarladım. Ben de öyle gördüm: https://preview.redd.it/6524hx066y241.png?width=2187&format=png&auto=webp&s=72d25977d3a22f1e8f6125c22aa34728e28e0c6c Dedektif olduğumda neler olduğunu görmeye karar verdim. Bu başlıkların birçoğunu google translate 'e bağladım ve kız ve masajlarla ilgili hizmet veren birçok mağazanın reklamlarını gördüm. … Devamını oku…

[meta] Lütfen Clinton, Trump ve Epstein ile ilgili gönderileri durdurmak için gönderim isteklerini durdurun.

Lütfen Clinton, Trump ve Epstein ile ilgili gönderileri durdurmak için gönderim isteklerini durdurun. Clinton, Trump ve Epstein, bu yılki en sıcak komplolardan birinin (ve muhtemelen sonraki sıradaki) kaynağı. "Epstein, Trump ve Clinton hakkında yazmayı bırak" isteğinizin bir şeyleri değiştireceğini düşünüyorsanız, gerizekalısınız. #EpsteinIsAlive #jailedBreaked

9 Aralık'ta yayınlanması planlanan IG raporuyla, QAnon'un doğrudan Trump İdaresi'nden geldiğini hatırlıyoruz. Amerika'daki anlatı yakında kapanacak. Bu Büyük Uyanış'ın başlangıcı olacak. İnsanlık tarihinin en büyük açıklama olayı.

Qanon nedir? Bu gerçek mi? Bu bir psikopat mı? Bir LARP mı? Bu yazı Qanon'un ne olduğuna değinecek. İçeri girmeden önce, ilk önce zemin bilgisini örtmeliyiz. Dünyamız, birkaç aile kan çizgisinden kaynaklanan küçük bir avuç insan tarafından kontrol edildi; Tüm hükümetlere, tüm sosyal topluluklara, tüm eğlence endüstrilerine yerleştirilmiş kuklalarını kullanarak tüm ipleri perdelerin arkasından çekerek … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link